Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno Edycji Limitowanej na empik.com+ Podstawowe Info
Autor Wiadomość
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-06, 13:21   Kupno Edycji Limitowanej na empik.com+ Podstawowe Info

Witam!
Co się będzie znajdować w Edycji Limitowanej:
Informacje i Edycji Limitowanej!


[size=large]Witam! Dzisiaj chciałbym was powiadomić co będzie w edycji limitowanej ETS2!
No to tak:
- Wysokiej jakości koszulka z dużym logotypem Euro Truck Simulator 2
-Unikatowa smyczka, prosto od jednego z największych producentów ciężarówek na świecie – firmy Scania
-Brelok w kształcie logo Scania – do prawdziwych i wirtualnych kluczyków.
-Plakat formatu B2 – z jednej strony znajdziecie artwork prosto z gry, z drugiej zaś szczegółową mapę połączeń drogowych w grze.
Pomocny gdy nam GPS się zepsuję ;)

- Tarczka do tachografu – to coś bez czego nie może się obyć żaden prawdziwy kierowca ciężarówki (posiadający analogowy tachograf)!
- Zestaw sześciu unikatowych naklejek na których znajdziecie wszystkie rodzaje pojazdów występujących w grze!


To tyle ;)
Każdy wie, że premiera 19 października i cena to 129.99 zł:)
Pozdrawiam Soxic :D

Jak w temaciku ja już zamówiłem EL
Wy się wypowiadajcie!
Link EMPIK.COM: http://www.empik.com/euro...89,multimedia-p
Muszę się pochwalić :PP
 
 
jaaarek
Administrator


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-10-07, 13:29   

Trzeba będzie się zaopatrzyć :) Swoją drogą szkoda, że nikt nie był zainteresowany współpracą z nami i możliwoscią przedsprzedaży...
 
 
*Skipper*
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-07, 18:18   

Ja kupuję, mam zniżkę 10 % w sklepie AGD w którym będzie gra ETS2.:D
 
 
thedadmen 
Logistyk

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 14
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-10-09, 14:45   

Słabe mają te dodatki zamiast tarczki mogli by dać coś innego , mapa rozumiem fajna , ale tarczka , pójdziesz do sklepu i też sobie kupisz , wg mnie powinni dać płyte z dodatkowymi autami typu scania z dziobem , scania longline itp takich ekskluzywnych wykonanych przez SCS.
 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-09, 20:24   

jaarek a jak tam jest z współpracą z pewnym blogiem :P?
 
 
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-09, 20:28   

#4

I to niby ma kosztować więcej? Żadnych rewelacji nie ma, smycz, plakat, mapa. Ciekawe, czy koszulki są w odpowiednich rozmiarach.

Wrażenia tego na mnie nie zrobiło, wolałbym jakieś nowe trucki, czy dodatek do mapy, a tak to podziękuję :-)

Pozdrawiam,
Solaris
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-10, 15:22   

Ja zamówiłem Pre-order zwykłą wersję gdyż 50 dych więcej za to co w limitowanej nie opłacało sie dawać.
 
 
 
actors7
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-10, 23:09   

Siema ja mam pytanko na temat tej edycji limitowej czy tylko w tej cenie będzie czy będzie nisza od 129zł bo myślę skusze się na zamówienie tej wersji
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-11, 20:22   

Mniejsza raczej nie będzie, a jak zamówisz to nie wiadomo czy dostaniesz - wersji limitowanej ma być z tego co czytałem niewielka ilość.
 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-12, 14:54   

Najprawdopodobniej wszystkie sztuki zeszły:/
Teraz albo możesz czekać aż ktoś wystawi sobie na allegro wersje w cenie około 150 zł...
Albo po prostu musisz się zadowolić zwykła wersją;/
 
 
pabboloo
VIP


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-10-12, 15:39   

Nie najprawdopodobniej tylko na pewno wszystkie zeszły. Swoją drogą 250 sztuk gry na którą się czeka dwa lata to jest czysta kpina.
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-12, 19:38   

Poprawiam cię Pablo :) 200 sztuk.
 
 
TeamUSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-12, 21:05   

Hmm... będzie trzeba zamówić, jeśli będą jeszcze dostępne jakieś sztuki :) Piractwa nie popieram, lecz ostatecznie..., gdy nie będzie możliwości kupna, to trzeba będzie poszukać innych źródeł - niestety.

Co do dodatków... godne podziwu, bardzo mi się podoba owa opcja :P Dobra pomysł.
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-12, 22:58   

Cytat:
Hmm... będzie trzeba zamówić, jeśli będą jeszcze dostępne jakieś sztuki :) Piractwa nie popieram, lecz ostatecznie..., gdy nie będzie możliwości kupna, to trzeba będzie poszukać innych źródeł - niestety.


Zamawiać nie masz po co, gdyż te 200 szt. limitowanej dawno jest już rozdysponowane. Sama gra zarówno w wersji limitowanej jak i zwykłej niczym się nie różni. Różnica to tylko te gadźety. Czyżbyś nawet nie chciał kupić zwykłej wersji tylko ściągnąc pirata?
 
 
 
TeamUSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 09:23   

Cytat:
Zamawiać nie masz po co, gdyż te 200 szt. limitowanej dawno jest już rozdysponowane. Sama gra zarówno w wersji limitowanej jak i zwykłej niczym się nie różni. Różnica to tylko te gadźety. Czyżbyś nawet nie chciał kupić zwykłej wersji tylko ściągnąc pirata?


Finansowo powiem, że u mnie krucho, ale nie muszę się tłumaczyć... dlaczego. Chciałem kupić wersję limitowaną... ale jak się okazuje, już jej nie dostanę. Jeśli nie zostaną sprzedane z pobliskich sklepów (EMPIK, Avans, Media Markt - jeśli tam też będzie) wszystkie sztuki, to po parunastu dniach zakupię ową grę... tylko najpierw muszę odłożyć te parę groszy. Jadę do dziadków, może akurat coś się trafi. Piractwa nie popieram jak już wspomniałem. Zawsze kupowałem gry i niech tak zostanie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek