Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to wirus na Facebooku?
Autor Wiadomość
lukaszkoo2000
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 16:03   Czy to wirus na Facebooku?

Yo;)
dzisiaj na fb zauważyłem, że część moich znajomych wysyła jakieś linki do innych na tablicy, wygląda to tak :
Wyglądasz jak gej! > link
Wyglądasz jak dziwka!> link
WOW! Ściągnijcie ten plik > link
Fajne prywatne fotki! > link
W link wszedłem, od razu uruchomiło mi się ściąganie jakiegoś pliku. Nie wygląda mi na to żeby to była zwykła facebookowa aplikacja czy coś Ci co to dostaną to przeważnie wysyłaja to dalej. W każdym razie nic nie ściągałem i przestrzegam Jak wiecie jak to szczegółowiej wygląda to możecie się podzielić, może ktoś został ofiarą tego czegoś.
 
 
KARAS 
Moderator



Wiek: 83
Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 119
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-01-06, 18:46   

Może znajomi nie przepadają za Tobą?

Ten plik który pobierzesz zapewne pobiera dane o zapisanych hasłach itp. Poprostu jest wirusem jakimś.
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-10, 15:17   

FACEBOOK to syf i marnotrawienie czasu. Miałem już sprawę w sądzie ze strony FB, którą to wygrałem. Chodziło o propagandowe materiały które zamieszczałem na swoim profilu. Były one usuwane po 3-5 minutach, a na skrzynkę mailową przychodziły mi niemiłe maile z "groźbami" po angielsku... Rozchodziło się o Grupę BilderBerga, którą to mocno obsmarowywałem..
Konto usunąłem i nie mam już żadnych problemów z tym związanych. Teraz sam doradzam Wszystkim usunięcie FB, bo to jest tylko baza informacji o Was. Wszystkie rozmowy jakie przeprowadzacie, niby potajemnie.. I tak są odnotywane i nawet zwykły kowalski z poziomu strony może wam grzebać w profilu i przeglądać wasze 'niby' ukryte zdjęcia...

Wolność słowa? Demokracja? Ogólnie wolność to tylko złudzenie które daje wam rząd.. Nie dajcie się skołować do roli 'przysłowiowego' murzyna..
Dziękuję..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek