Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodanie pieszych
Autor Wiadomość
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-10, 23:24   Dodanie pieszych

Właśnie zacząłem sie bawić edytorem i nie wierze własnym oczom...tak się zastanawiam...SCS coś chrzaniło, albo mieli lenia albo nie wiem co.... przecież tam można w miastach, na chodnikach zrobić ruch jak na na 1 MAJA :lol:

Mieć takie świetne narzędzie a zrobić takie wymarłe miasta jak są w oryginale to po prostu z ich strony kpina. Oczywiscie wiadomo że to nie było celem a samo prowadzenie cięzarówki a ponadto krajobrazy i tereny w grze i tak są bajecznie zrobione, ale mogli ruch pieszych swobodnie zwiększyć.

Raptem do tego wystarczy kilkanaście kliknięć i wpisanie ze 3 parametrów.... (co ja piszę 3... 1 parametr :!: )

Ja dopiero trzeci raz uruchomiłem edytor i juz wiem co jest co, choc muszę jeszcze dopracować aby niektórzy 'gamonie' nie chodzili po ulicy a chodniku hehehe

i to ja tylko dałem ruch w jedną strone i bez zadnych kombinacji z róznego rodzaju modelami pieszych.
Niech nawet zostawie tą ilość, tylko trochę dać w przeciwnym kierunku inne modele a jak bardzo te miasta ożyją.

Oczywiscie uczę sie edytując Szczecin :-D

screen z edytora (słaba rozdziałka i jakość bo edytor w oknie)
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-12, 01:26   

Twój pomysł jest realny ale to typowy symulator i automatycznie po dodaniu pieszych zmieniły by sie wymagania gry ! Chyba przyjemniej jest płynnie jeżdzic niż podziwiać przechodniów którzy bez celu by chodzili i stanowili zagrozenie w ruchu :) Jak sobie to wyobrażasz jak bys takim zestawem wjechał w tłum ludzi....? Skutek by musiał byc taki jak byś walnoł w bariere czy sciane.To nie GTA więc niech lepiej juz zostaną martwe miasta( czasami ktoś idzie chodnikiem) niż pochód pierwszomajowy :) Pozdro
 
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-12-12, 12:03   

Ludzie w ETS 2 nie są żadną barierą tylko "powietrzem" kiedyś próbowałem wjechać w pieszego to nic się nie stało poza tym, że przeszedł przez naczepę.
 
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-12-13, 11:46   

To nie carmageddon ;) Tu nie ma opcji rozjechania pieszych. Zwiększenie ruchu w mieście powinno być opcja "suwakową" w menu. Dlatego obaj macie racje. Bo raz ze wymagania sie zmieniają dlatego nie dali więcej ludzi, dwa ze mogli ale schrzanili możliwość łatwego zwiększenia ruchu.

SCS pierdol olało, które mogłyby bardzo poprawić jakość gry, bez utraty wydajności.
Wiele przykładów jest podanych na tym forum jako pomysły.
Ale cóż zrobić... nie zapytali nas co jest ważne, to teraz zbierają tego owoce - a raczej ich brak. Bo wiele nie zarobili na tej grze.


    // Poprawiłem błędy ort. Następnym razem pkt. polecą. Pozdrawiam. skiba_12
Ostatnio zmieniony przez skiba_12 2012-12-13, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-12-13, 17:28   

Suwaczek był by dobrą sprawą. Fajniej by było jakby więcej AI - na myśli mam pojazdy jak i ludzie - śmigało po mieście.
 
 
 
Wyplacalni.pl.t 
Zapierdalacz

Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-01-06, 04:42   

Tak fajnie, ale co z tego, gdybyś musiał stać godzine w korku aby przejechać przez wszystkie skrzyżowania ?
Co ty chcesz Nowy York zrobić z gry ?

Ludzie opanujcie się proszę, bo co za dużo, to nie zdrowo.

Pozdrawiam.
 
 
miro
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 19:58   

Gdyby byli piesi było by ciekawie ale nie ma i mi jakoś specjalnie to nie przeszkadza.
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2013-01-07, 21:23   

Ciekawie to by było gdyby choć 20% z tematu "co chcielibyście nowego..." wprowadził SCS do update.
A propos... jak głupi zaglądam codziennie na stronę update i ... szlag ich - olewają nas.
A tyle można jeszcze zrobić w kilka chwil


    //Stosujemy ąęźż itp. skiba_12
Ostatnio zmieniony przez skiba_12 2013-01-08, 06:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek