Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Weekendowe przemyślenia
Autor Wiadomość
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-15, 12:12   Weekendowe przemyślenia

A więc witamy wszystkich po weekendzie, jak go spędziliście?? Wypoczęliście czy może w presji czekaliście na ETS2. Do wydania pozostało już niespełna 3 dni. Jaką wersję gry wy kupujecie?? Normalną w pudełku i na krążku czy może preorder? Czekam na wasze odpowiedzi. Chciałem również dodać że niedługi czas dzieli nas od otrzymania forumowych gadżetów, więc i również konkursu. Trzymajcie to na uwadze. A teraz w ramach rekompensaty za weekend bez niusów przetłumaczony przed chwilą przeze mnie fragment newsa od SCS i malutki bonus:)

"Cieszymy się że pierwszy spokojny weekend, przed wydaniem, nie podlega już żadnej presji że musimy popychać grę w kierunku jej zakończenia. Mamy nadzieję że świetnie się w ten weekend bawiliście tak jak i my ;-) . A już pełni nadziei czekamy na kolejny weekend abyśmy wszyscy mogli spędzić trochę czasu z ETS2 ;-) . Start o północy w czwartek, zobaczymy czy Euro Truck Simulator 2 zrobi wielką burzę!

Do spokojnego okresu czekania na grę, wrzucamy kilka historycznych punktów orientacyjnych, które są umiejscowione na trasach w grze."












 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 16:35   

Ja zamówiłem Edycje Limitowaną(Nie wiem o co chodzi z przeniesieniem premiery Edycji na 26 października?;x)
Ja sobie posiedzę w czwartek i czekam na Demo :D Zobaczymy czy złomek da rade :D Mam nadzieję, że tak ;3
A Nimfomanku gadżety będą dla Modków za darmo :D?
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 16:43   

Troszeczkę żałuję, że SCS zdradza na tym tyle ciekawych obiektów, mam nadzieję, że pozostawią nam jeszcze kilka momentów do zachwytu przy graniu. No ale przecież z drugiej strony czymś trzeba nas nakarmić :mrgreen:
Soxic, ja też zamówiłem edycję Limitowaną i najprawdopodobniej dostaniemy ją rzeczywiście tydzień później. Z rozmów z CD Projektem wynika, że mają problemy z "produkcją" natomiast Empik powiada, że nie dostają produktów od wydawcy. I jak zwykle to w Polsce, nikt nie jest winny, a każdy umywa ręce...
 
 
Moloch
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 16:48   

Ja zamówiłem klasyczną wersję na krążku i mam nadzieję dostać ją już w piątek :lol: Od jutra przygotowania: format kompa co by gra chodziła na full detalach :oops:
 
 
TeamUSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 18:39   

Ten weekend w moim domu bardzo spokojny :-P Wciąż wyczekuję i wyczekuję. Jestem pełen podziwu wykonanej pracy przez SCS. Same zdjęcia dają dużo do myślenia. Po premierze mam zamiar zakupić klasyczną wersję... wraz z pudełkiem i krążkiem :-D
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-15, 20:38   

Ja zamówiłem w pre-order w sklepie.gram.pl i wybrałem opcje odbiór w jednym z punktów. Gra ma być wysłana 18.10.12 a do odbioru 19.10.12 - mam nadzieję, że dotrzymają terminu i gra będzie o czasie :-)
 
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-15, 23:03   

A ja zamawiam wersje internetową i będę miał ją od razu po północy
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 18:08   

Jakim cudem ;D?
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 18:37   

@up

Nimfomanek napisał/a:
wersje internetową


Czyli wersje cyfrową (digital). On nie musi czekać na paczkę aż ktoś "przyniesie" tylko przyjdzie mu link na pocztę do pobrania. Wady tego są takie że grę musi ściągnąć (co w sumie przy szybkim łączu nie jest wadą) i druga wada to brak pudełka.
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-16, 21:09   

dokładnie tak, takiego digitalka nagrywam sobię na płytkę i tyle. A ja nie jestem fanatykiem aż takim żeby mieć pudełko.
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 21:53   

Sory przeczytałem Limitowaną :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek