Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cryzys3
2012-11-09, 22:26
Jaką kierownicę kupić?
Autor Wiadomość
Taylor
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-27, 22:12   Jaką kierownicę kupić?

Siemka, mam starą kierownicę i postanowiłem kupić nową tylko jeszcze nie wiem jaką. Słyszałem ze dobre są kierownice logitecha momo.
Z góry dzieki za Odp.
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 00:36   

Dobre kierownice:
- Logitech G27
- Logitech G25
Osobiście posiadam obydwie i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli pieniądze to dla Ciebie żadna przeszkoda, to wybierz G27, jest lepsza, choćby pod względem mechanizmu obracającego kierownicę. Ulepszony też został h-shifter.
Z kierownic tańszych polecam Logitech Driving Force GT Racing Wheel. Słyszałem o niej same pozytywne opinie.
 
 
JAT3K
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 03:30   

...a jeśli kasa nie gra roli to polecam Thrustmaster T500 Rs
 
 
brysiu28
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-31, 17:27   

w temacie jest 150 zł, to tak szczerze to odpuść sobie,pooszczędzaj jeszcze 2,3 stówki i kup logitecha driving force GT nowego albo G25 używańca.
 
 
acca
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-05, 10:08   

Tak G27 jest super , posiadam ja jakieś 3-4 miesiące i jest godna polecenia grałem już na rożnych kierach ale ta wymiata
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-05, 23:14   

Tylko sęk w tym, żę G27 za mniej niż 900 zł nie kupi się. Oczywiście mówię tutaj o kierownicy fabrycznie nowej. Osobiście nie kupowałbym G27 używanej a już szczególnie G25. Nigdy nie wiadomo, jak ją ktoś użytkował. Taka kierownica z silnikiem obracającym może się bardzo szybko zużyć, a to jak z niej wcześniej ktoś korzystał możemy tylko praktycznie się dowiedzieć po podłączeniu jej do programu diagnostycznego sprawdzającego obroty silnika i jego "męczenie się".
 
 
Jaaach
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 00:38   

Skrillex napisał/a:
Tylko sęk w tym, żę G27 za mniej niż 900 zł nie kupi się. Oczywiście mówię tutaj o kierownicy fabrycznie nowej. Osobiście nie kupowałbym G27 używanej a już szczególnie G25. Nigdy nie wiadomo, jak ją ktoś użytkował. Taka kierownica z silnikiem obracającym może się bardzo szybko zużyć, a to jak z niej wcześniej ktoś korzystał możemy tylko praktycznie się dowiedzieć po podłączeniu jej do programu diagnostycznego sprawdzającego obroty silnika i jego "męczenie się".


Masz rację. Posiadam tą kierownicę, z doświadczenia wiem, że o ile silniczki (bo kierownica wyposażona jest w takowe dwa chyba) nie zużyją się tak bardzo, co łożysko po pewnym czasie może "skrzypieć" i wydawać inne dziwne odgłosy. O ile staram się używać Shiftera spokojnie, to widziałem jak mój kolega gdy bawił się u mnie kierownicą wbijał biegi to aż mi się płakać chciało... Szczerze odradzałbym zakup tej kierownicy jako używanej :) . Pozdrawiam
 
 
Cryzys3 
Moderator
Brat Ramzesa



Wiek: 34
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-09, 22:26   

Przenoszę nie ten dział
_________________
Moderator Grupy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek