Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Co byście chcieli by się zmieniło w grze?
Autor Wiadomość
Kubanosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 15:32   

Hmm...
- Inteligentni AI (bo to co oni prezentują to debilizm i kretynizm do kwadratu. Po prostu oni mnie dobijają. Czasami mam ochotę wywalić tę grę z dysku);
- Więcej terenów (brakuję mi zachodniej Europy (Hiszpania/ Portugalia), wschodniej (Ukraina, Rosja itp.) oraz Skandynawi);
- Różnice w spalaniu (zależne od marki ciężarówki, prędkości, masy itp.);
- Więcej dróg pobocznych (same autostrady są denerwujące);
- Więcej zdarzeń losowych (wypadków, remontów itp.);
- Wyznaczanie zleceń dla kierowców;
- Policji;
Jest tego więcej, ale wypisanie wszystkiego zajęłoby mi sporo czasu.
 
 
Michu_126p
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 15:40   

-Więcej dróg bocznych, jednopasmowych i dwupasmowych
-Terminale nie tylko w miastach dużych, lecz także w wioskach
-Co najważniejsze: By można było zobaczyć lokalizację swoich kierowców na mapie, i by można było ich spotkać na drodze, a ogólnie byłby straszny wypas gdyby były konwoje ;)
 
 
Pedro85
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 17:51   

Witam pamietacie haulina ? kierowcy na mapie byli widoczni można było spotkać nasze kolosy,naczepy, a co do ets2 pory roku ,możliwość przydzielania ładunku naszym kierowcom ,solówki,złapanie gumy,spalona żarówka i te miasta bo sie powtarzają .I wiele wiecej ;-) pozdrawiam
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-11-10, 12:28   

No dobrze...

Najważniejsze i najciekawsze pomysły zostały przedstawione i opisane. Czy to tyle?

A może warto, by z własnej woli ktoś uprzejmy zebrał całość, uporządkował, przetłumaczył na j.angielski i wysłał do twórców ?
Na pewno nie wprowadzili by wszystkiego, jednak na pewno część z tych pomysłów jest łatwa do zaimplementowania, więc mogła by ujrzeć światło dzienne.

Warto by przedstawić panom z SCS-S zebrane sugestie graczy.
 
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-11, 10:29   

Fajnie byłoby jakby była opcja jazdy z własną naczepą.
No i mogliby w sumie wprowadzić winiety, np w Austrii, które można byłoby kupić na ileś tam dni, a jej brak przy złapaniu na bramce skutkowałby mandatem np w wysokości 1000 euro przy jednej bramce.
 
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 15:01   

Szczerze przyznam, że za dużo niektóre osoby wymagają od SCSa. Nie rozumiem zmian o powiększenie mapy, dla mnie ona jest wystarczająca, a zrobienie mapy jest bardzo czasochłonne. Bardziej osobiście skupiłbym się na środku ciężarówki, a nie tylko włączaniu i wyłączaniu silnika. Spojrzałbym na pojazd bardziej od strony technicznej.
 
 
Zaboj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 20:39   

Czego brakuje mi w ETS 2?

Zdarzeń losowych:
- wypadek na ulicy
- zalana wodą ulica/droga
- zasypana ulica/droga kamieniami
- pojazdów na sygnale jak:
*karetka
*policja
*straż pożarna


End Game
Gra nie powinna się opierać tylko ja samej jeździe, bo to jest dobre na chwilę.
Kiedy w grze osiągniemy bardzo dużą gotówkę to spokojnie można ją odstawić na pułkę, bo po co dalej zbierać kasę? Powinna być rywalizacja z innymi firmami na rynku, by zapełnić End Game na dłużej. Inne firmy powinny zdobywać prestiż w miastach byśmy my wraz z flotą mogli im to odbić.
Możliwość igrania z stróżami prawa. Byśmy mogli wozić extra towar dla "mafi" za dużo większe pieniądze, lecz przy byle jakm mandacie możliwość wykrycia i poniesienia konsekwencji.

Samochody:
Kto pamięta Hard Trucka 2 to wie o co chodzi z samochodami.
Tam była możliwość jazdy praktycznie wszystkim co jeżdziło na drodze. Kupiłeś sobie małego transportera spoko, ale musisz wiedzieć, że jadać szybciej zarabiasz mniej ponieważ taki samochód za dużo nie pomieści.

Garaże:
- rozwój technologi (zdobywanie ulepszeń samochodu przy pomocy inżynierów)
- mechanicy ( możliwość naprawiania samochodów i modernizacji ich)


Tryb Multi (dla biednej firmy):
- wspólny czat dla wszystkich graczy
- baza danych na serwerze, która by aktualizowała firmy i ich statystyki
- możliwość zawierania paktów bądź sojuszy dla wspólnej rywalizacji

Firma:
- nie widać innych kierowców z firmy co jest dużym minusem
- możliwość wyboru jakie miasta mają oblegać kierowcy, na jakim towarze mają się skupiać (tylko do trybu rywalizacji z innymi firmami)
- więcej firm w samej grze i możliwość wyboru większej ilości Logo
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-11-12, 20:45   

To ja tak jeden ostatni raz zapytam: czy to są rozmowy i pomysly dla nas, czy ktos zamierza wystosowac maila z pomyslami do SCS?
 
 
 
Zaboj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 22:35   

Sorki za offtop, ale temat jest raczej dla tego forum chyba... poza tym SCS udzieliło już odpowiedzi na przyszłość ETS 2 na swoim blogu:
http://blog.scssoft.com/2...ven-higher.htmlBlog SCS
 
 
Qubek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 15:25   

Ja bym po całej Europie chciał jeździć a nie tylko po kilku krajach :)


    Używamy poprawnego języka i budowy zdań niema czegoś takiego jak "ja o". skiba_12
Ostatnio zmieniony przez skiba_12 2012-12-07, 19:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
DRE
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 21:52   

Mi w grze brakuje:
Mapa
• jazda na wschód (Rosja, Ukraina itd.) oraz północ (Norwegia, Finlandia itd.)

Rozgrywka
• zdarzenia losowe, przez które musimy zrobić objazd, czy coś podobnego
• poprawienie ruchu AI - obecnie jeżdżą niezgodnie z przepisami
• dodanie pojazdów specjalnych (radiowóz, wóz strażacki, koparki itp.)
• animowane wózki widłowe w firmach

Firma
• wybór typu ładunku, który chcemy wozić
• zlecenia tylko od wybranej firmy

Samochody
• skin z nawą i logo naszej firmy
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-08, 19:02   

1. Przede wszystkim dodanie zimowej aury na drogach.. Jak pisał DRE, dodatkowa Skandynawia.
2. Punkty karne i aktywna policja.
3. Tak jak było w HardTruck, komunikacja CB i możliwość spotkania własnych pracowników na trasie.

To by wiele dało, bo o multi(lan) nie wspomnę 8-)
 
 
scaniaR730 
scaniar

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 5
Skąd: klb
Wysłany: 2012-12-24, 11:56   

Witam ja bym dorzucił pojazdy uprzywilejowane wraz z wypadkami drogowymi ponadto dodałbym jeszcze pojazdy służb komunalnych w miastach a na autostradach zarząd utrzymania dróg i jeszcze autobusy komunikacyjne oraz ciężarówki w wersji tandem to na razie tyle co mi przychodzi do głowy.


    //A mi jedyne co przychodzi do głowy to to, że nie masz klawisza alt. skiba_12
Ostatnio zmieniony przez skiba_12 2012-12-24, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
backout 
Scania


Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Poland, Warsaw
Wysłany: 2012-12-25, 19:22   

Brakuje mi;
- brak CB-RADIA (pytanie o pogodę, korki)

Zdarzenia losowe;
- korki
- wypadki
- przebudowy dróg

Mapa;
- wszystko się powtarza niezależnie czy jesteś w Polsce, czy Ameryce
 
 
Pittbulit 
Pittbulit

Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-28, 19:08   

Moim zdaniem powinni dodać pory roku i możliwość zwiedzania całego świata może w ets 3 zmienią to i owo zobaczymy na razie i tak dużo zmienili ale przydało by się jeszcze więcej rożnych zdarzeń .CB radio itp. ;-) :-D :lol:


    //Moim zdaniem mógłbyś używać polskich znaków a także zasięgnąć słownika. Nie będzie całego świata ponieważ to jest Euro Truck. skiba_12
Ostatnio zmieniony przez skiba_12 2012-12-28, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek