Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze firmy
Autor Wiadomość
Patryk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 22:32   Wasze firmy

Nie widzę takiego tematu więc postanowiłem go założyć. Chodzi o to by dokładnie opisać swoją firmę. Pytania typu: ile posiadacie garaży? Stawiacie na rozbudowę do największych garażów, czy na sieć mniejszych? Jaką posiadacie flotę? Stawiacie na jednolitość czy każda maszyna jest inna? W jakim kierunku szkolcie kierowców? Jakie macie plany na przyszłość? Oczywiście możecie dodać to co uznacie za stosowne.

Zacznę ja, mam nadzieję, że temat się przyjmie :

Aktualnie posiadam 1 największy garaż w Poznaniu. Będę stawiał na rozwój przyszłych miejsc do największych rozmiarów.
Do jazdy używam Scanii R360 (jedyny w pełni czytelny interior w grze...), ale każdy mój pracownik posiada żółtego MANa. Postawiłem na te ciężarówki dlatego, że są drugim najtańszym pojazdem w grze. Tańsze jest chyba IVECO, ale wygląda dosyć nieporadnie. Mógłbym jeszcze przyoszczędzić na lakierze, ale żółty pięknie podkreśla charakter tych ciężarówek :-P .
W załodze mam jednego pełnego długodystansowca szkolącego się na ADR, jednego kierowcę uczącego się wszystkiego i dwóch kierowców zdobywających ADRy. Najwięcej zarabia oczywiście długodystansowiec, ale i najdłużej trzeba czekać na gotówkę.
W przyszłości planuję sieć największych garaży w Polsce, Czechach i Słowacji. Kierowcy dostaną po najlepszej Scanii z różnymi dodatkami, w jednolitych, firmowych barwach. Wysłużone MANy pojadą gdzieś na Niemcy, albo w razie potrzeby zostaną spieniężone. Co dalej, nie wiem bo i tak w tym roku więcej nie dam rady zrobić.
 
 
avira14
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 23:18   

Ja na razie posiadam jedynie Volvo FH16 750 HP którym jeżdżę ja oraz Iveco dla pracownika. Jak na razie bardziej mam koszty niż zyski, ale z czasem firma się rozwinie :) Baza znajduje się w Wrocławiu. Garaż na 3 stanowiska. W przyszłości mam zamiar dokupić jeszczę Scanie dla pracownika :), a potem same Mercedesy :P
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-11-03, 12:52   

@admin
Jeżeli można usuń poprzedni post w tym temacie ponieważ nie wiedziałem,że można tylko przez 60 min edytować.

@topic

Nazwa Firmy: SkibiTrans
Właściciel: Kamil (SkibSon)
Flota:
-7x Man TGX XL 4x2 680km
-1x Man TGX XXL 4x2 680km (mój)

Baza:
-Calais - 5cio stanowiskowa
-Cambridge - 5cio stanowiskowa


Plany:
-Kolejna firma już w Polsce siedziba zapewne Wrocław
-Spłata 500 tyś kredytu (potrzebny był na modernizacje floty)
-Kolejne ciężarówki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek