Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy bugi i inne dodatki do zrobienia, zoptymalizwoania
Autor Wiadomość
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-08-19, 08:46   Błędy bugi i inne dodatki do zrobienia, zoptymalizwoania

Witam, w tym temacie proszę zgłaszać wszelkie kwestie związane z poprawą jakości, obsługi, a także użytkowania forum.
Ostatnio zmieniony przez Valium 2012-08-28, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kubanosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 15:24   

Ten skrypt forum to jest jakaś porażka. PhpBB by Przemo to jest już przeżytek, w ogóle nie wspierany, posiadający mało stylów i modyfikacji. Serdecznie polecam MyBB, bardzo wspierany skrypt, duże możliwości (rozbudowa, modyfikacje, style, skrypty itp.). I do tego ładniejszy interfejs i przykuwa oko.
Polecam się nad tym zastanowić.
 
 
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 16:09   

Kubanosa napisał/a:
Ten skrypt forum to jest jakaś porażka. PhpBB by Przemo to jest już przeżytek, w ogóle nie wspierany, posiadający mało stylów i modyfikacji. Serdecznie polecam MyBB, bardzo wspierany skrypt, duże możliwości (rozbudowa, modyfikacje, style, skrypty itp.). I do tego ładniejszy interfejs i przykuwa oko.
Polecam się nad tym zastanowić.


O, i tutaj masz 100% rację. Styl przygotować to prosta rzecz, sam potrafię to zrobić :-)
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-09, 23:28   

Popieram wypowiedzi wyżej :-> Osobiście polecam php by przemo -> ja pracowałem na 1.12.5, ale jest już 1.12.7 . Ogromne możliwości rozbudowy. Sam fora robiłem(3) i wyszły wspaniale, styl edytowany(przeze mnie) [każda strona o innej tematyce] i różne udogodnienia jak nowy PA itd, no jest tego tyle że nie sposób zapamiętać. W razie potrzeb informacyjnych czy coś to można pisać do mnie tutaj na forum -> w razie co podam gg :-D Decyzja należy do Was. Ja jestem chętny do pomocy jak zawsze. A i wyłączcie widoczność postów/tematów dla odwiedzających. Będzie więcej użytkowników odwiedzin itp itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek