Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Światła ostrzegawcze (koguty)
Autor Wiadomość
man1
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-27, 01:15   Światła ostrzegawcze (koguty)

Witam , czy ktoś zauważył jakąś różnicę w zachowaniu innych samochodów wobec nas kiedy jedziemy z włączonymi światłami ostrzegawczymi (kogutami) i bez nich ?
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-10-27, 14:24   

zero różnicy z moich obserwacji
tak samo kierunkowskazy guzik daja... (w 1 czesci ETS dawaly az za duzo a tu zero).
Trzeba zajechac gosciowi pod nos zeby cie puscil :F
 
 
 
kupciakkk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-27, 17:58   

Cytat:
Trzeba zajechac gosciowi pod nos zeby cie puscil :F


Mnie dosyć często tirówki puszczają i wcale nie zatrzymuję się na skrzyżowaniu. :)
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-27, 18:53   

Nie ma to znaczenia. Tak samo jak już ktoś wspomniał, ani awaryjne, ani kierunkowskazy nic nie dają tutaj. Aczkolwiek zauważyłem kilka razy, że migając długimi można puszczać auta, bo normalnie stały, a mrugnąłem kilka razy i pojechało. :-o
 
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-10-28, 00:03   

Valium napisał/a:
Nie ma to znaczenia. Tak samo jak już ktoś wspomniał, ani awaryjne, ani kierunkowskazy nic nie dają tutaj. Aczkolwiek zauważyłem kilka razy, że migając długimi można puszczać auta, bo normalnie stały, a mrugnąłem kilka razy i pojechało. :-o


1) tak samo gdy sie ma wlaczone dlugie to boty mrugaja (nie oslepiaj mnie sieroto)
2) moze i dziala, moze przypadek. Troche to dziwne, zwazywszy, iz w czesci pierwszej ETS ta czesc symulacji dzialala az nadto dobrze
3) raz sie zdarzylo ze na skrzyzowaniu bot stanal i mrugnal dlugimi (puszczam cie)

Czyzby w ETS2 skupiono sie na komunikacji dlugimi swiatlami ? (maly lol)
 
 
 
bananex15
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 10:19   

Tutaj ze światłami to jest lipa straszna ... Na kierunki nie reagują na koguty nie reagują, na długie za to reagują to co jest najmniej ważne ... Tak samo jest z ruchem AI to co ważne jest nie tak jak powinno być a pierdoły są dopracowane.
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2012-10-28, 11:38   

Jednak... gra wyszla, jest rewelacyjna. Bugi mozna naprawic. Wazne ze sama w sobie jest stabilna.
Zal tylko ze nie ma multiplayera, ale to juz offtop.
Liczmy na to, ze jak nie tworcy, to domowi wyjadacze zrobia jakis mod/patch by reakcje na swiatla byly... w ogole
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek