Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
"ASTRA" - Siła Logistyki!
Autor Wiadomość
PitagoraS 

Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Sokołów Podlaski
Wysłany: 2013-08-03, 16:57   "ASTRA" - Siła Logistyki!



Witam.
Dzisiaj pragnę przedstawić wam wirtualną spedycję, którą jest "ASTRA" - Siłą Logistyki!.

Tę VS pragniemy jak najdokładniej odwzorować od realnej firmy, która mieści się w małej miejscowości pod Siedlcami a mianowicie w miejscowości Stare Opole.
Tutaj znajduje się link do tejże firmy http://www.astra.siedlce.pl od której mamy pełne pozwolenie na używanie ich znaków firmowych oraz na tej stronie internetowej możecie przeczytać o tej firmie, jej historie, działanie i tym podobne.

Teraz zacznę może od pomysłu oraz opowiedzenia o wirtualnej firmie.
A więc zaczynając, to wirtualną firmę prowadzę z moim już znanym od paru lat kumplem - znanym w Internecie jako Carbon bądź Szczubcio.
VS mieliśmy w planach na wakacje i tak się stało, lecz ja pracując w największej VS w Polsce, która padła nie miałem pracy i nasuwało się pytanie gdzie składać CV... Więc wziąłem i napisałem do Michała właśnie co z tymi naszymi planami założenia wirtualnej spedycji, on natomiast odpowiedział, że jest gotów mi pomóc i zostać współwłaścicielem, tak też się stało.
Nasunęło się więc pytanie, jaka firma? Rzeczywista czy wymyślona przez nas? Było wiele pomysłów, wymyślaliśmy nazwy, myśleliśmy o realnym PEKAS'ie ale przejeżdżając kilka razy właśnie przez Stare Opole widziałem tą firmę i mówię do Michała to jest to! No i tak się stało, napisałem do jednego z pracowników na "wyższym stanowisku", który to udzielił nam zgody na używanie ich znaków firmowych (loga malowania itp) i tak też się stało że stworzyliśmy VS "ASTRA" - Siła Logistyki!

Początkowo firma była na platformę Euro Truck Simulator - lecz jeden wielki niewypał, pierwsze cztery zestawy, zaciągnięty kredyt oraz włożone wszystkie nasze oszczędności, kierowcy, lecz nagle wszyscy odeszli, no nic... Stwierdziliśmy a co tam dajemy na Euro Truck Simulator 2, dostosowaliśmy te zestawy pod tą platformę, wszystkie zestawy zajęte, lecz nikt nie jeździ, co jest? Pytanie, poddajemy się czy ciągniemy dalej? Lecz ja jestem zawzięty człowiek i postanowiłem się wziąć, porządne zestawy ogarnąć i tak się właśnie stało Smile

Aktualnie dysponujemy aż dwuanstoma zestawami, którymi są Scania R420 HighLine wraz z Chłodnia Schmitz.


Myślę, że to tyle jako takiej historii firmy

Przez ostatnie dwa tygodnie firma była nieczynna, lecz było to spowodowane wprowadzanymi przez nas zmianami.
Staraliśmy się jak najlepiej zmodernizować firmę, lecz nie wprowadziliśmy wszystkie co chcemy jeszcze zrobić!
Wprowadziliśmy:
* Nowy system rekrutacji, ponieważ pragniemy przyjmować kompetentnych i uczciwych kierowców i stworzyć jak najlepszy team.
Nowy system rekrutacyjny możecie znaleźć pod linkiem www.rekrutacja.vs-astra.pl
* Wprowadziliśmy generator zleceń jaki rozliczeń, by ułatwić pracę spedytorom jaki kierowcom i podwykonawcom.
* Postanowiliśmy zakupić domenę, teraz adres naszej firmy brzmi www.vs-astra.pl .
* Stworzyliśmy także podstronę, gdzie możecie bez problemu obejrzeć naszą flotę - www.tabor.vs-astra.pl .
* Zmodernizowaliśmy także naszą stronę główną, teraz jest przejrzysta, bez zbędnych informacji.
* Wprowadziliśmy także dodatkowy e-mail, który jest teraz głównym e-mailem firmowym. Jeżeli masz jakieś pytanie, problem czy coś w tym stylu skontaktuj się z nami - vs-astra@vs-astra.pl
* Może się to komuś nie spodobać czy coś, ale postanowiliśmy zwolnić wszystkich poprzednich kierowców, a mianowicie tak jak mówię, chcemy teraz przeprowadzić dokładniejszą selekcję, by zapobiec złodziejom zestawów.
Dzięki właśnie poprzednim kierowcom udało nam się zakupić sześć zestawów, dzięki czemu mamy teraz miejsce aż dla DWUNASTU kierowców!
* Podnieśliśmy także zarobki dla naszych pracowników!
Od dzisiaj zarobisz u nas o wiele wiele więcej!
- Zarząd: 2zł/km + 3000zł podstawy
- Spedytor: 2zł/km + 2000zł podstawy
- Stały Kierowca: 1.50zł/km + 1500zł podstawy
- Kierowca: 1zł/km + 1300zł podstawy
- Podwykonawca: 70gr/km + 1300zł podstawy

* Utworzyliśmy także FanPage na Facebooku - https://www.facebook.com/vsastra Kliknij, Polub, Bądź z nami na bieżąco!

Myślę, że z nowości to chyba tyle.
W planach mamy bazę firmową, kanał Team Speak (jako CB-Radio) oraz wiele wiele więcej, lecz nie będę zdradzał tajników tej modernizacji, wszystkiego dowiedzie się w między czasie ;)

Aktualnie poszukujemy:
* Dwóch spedytorów (CV prosimy nadsyłać na e-mail rekrutacja@vs-astra.pl w temacie wpisać Spedytor [Twój_Nick] oraz w treści e-maila opisać siebie, gdzie pracowałeś i tym podobne, wybierzemy najlepsze CV!)
* Aż dwunastu kierowców
* Podwykonawców
* Osoby, znającej się na ZModeler'ze.
Chodzi tutaj o skinowanie naczep oraz trucków i małe modyfikacje ciężarówek (modyfikacje tyko dla stałych kierowców, więc praktycznie eliminuje to wydawanie zmodyfikowanych zestawów w internecie). Co do wynagrodzenia za prace się zawsze dogadamy.
Podania także prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@vs-astra.pl w temacie wpisując: Mechanik (Twój_Nick) oraz opisać swoje zdolności a w załączniku zamieścić zdjęcia swoich prac.




Aby dostać się do naszej firmy należy spełnić poniższe warunki:
* Należy mieć ukończone 15 lat
* Osoba ubiegająca się o pracę u nas musi mieć doświadczenie co najmniej 3 firmy w przypadku kierowców, a w przypadku spedytorów co najmniej 4 firmy, w tym w dwóch firmach wymagane jest stanowisko spedytora.
* Osoba ta musi być na pewno sumienna i sumiennie wykonywać dane jej zadania.
* Należy być osobą odpowiedzialną, uczciwą oraz posiadać umiejętność współpracowania w grupie.

Oferujemy:
* Pracę na długi okres czasu, nie padniemy po miesiącu czy dwóch.
* Zestawy, których średni wiek wynosi 4-5 lat.
* Przede wszystkim oferujemy rozwój Wam, jako pracownikom, ponieważ z nami z każdym dniem nabierzesz nowego doświadczenia.
* Nasza firma oferuje także godne zarobki jaki miłą pracę, gdzie nikt na Ciebie nie krzyczy oraz nie goni.
* W naszym gronie znajdziesz wiele pomocnych i miłych osób, z którymi na pewno się zaprzyjaźnisz!


"ASTRA" - Siła Logistyki! pragnie cały czas się rozwijać oraz iść w siłę.
Planujemy stworzyć porządną firmę, z porządnymi pracownikami.
Z biegiem czasu będziemy modernizować swoje zestawy na lepsze, oraz dokupywać nowe jaki wprowadzać wiele modyfikacji na samym forum, które na pewno umilą nam wszystkim zabawę!



Zapraszamy do składania CV!
www.vs-astra.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek