Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza Opinia O grze
Autor Wiadomość
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 07:29   

#12

Na grze się nie zawiodłem, jest świetna. Mam ochotę jeździć, jeździć i jeździć ciągle. Fizyka jest idealna, można sobie spokojnie skręcać i ma się pewność, że na 100 % zrobię to, co jest idealne w porównaniu z ETSem 1. Nareszcie nie ma tego kupowania państw, trasy są ciekawe, urozmaicone. Niestety, zabrakło mi państw skandynawskich, Niemcy trochę mi się przejadły po GTSie. Mam nadzieję, ze w patchach mapa będzie znacznie rozbudowana, bo jeździć ciągle po Niemczech nie zamierzam :)
 
 
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 12:54   

Imponująca ilość miast.
Pewnie dopiero z czasem, po odblokowaniu większości rzeczy, gra "nabierze rumieńców".

Otoczenie bez zarzutu.
Z wyglądu nie podoba mi sie to, iz wskaźniki i zegary w kabinie są praktycznie nie czytelne - co psuje efekt realizmu.

Ponadto bugi w skryptcie:
np:
Jadę swoim pasem i zbliżam się stałą prędkoscią do łuku drogi w lewo. Na przeciwko na przeciwległym pasie widzę cieżarówkę którą jak się okazało wyprzedzała osobówka - spotkaliśmy się czołowo na samym łuku drogi przy ciągłych pasach.
Dostałem mandat za spowodowanie kolicji i zabrało mi kasę

Po za tym to gra jest rewelacyjna
Ostatnio zmieniony przez RadolSzczecin 2012-10-23, 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaro1994_1b
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 13:02   

Moim zdaniem gra jest świetna chociaż brakuje mi trochę więcej miast w Polsce... :) ale poza tym jest super. xD
 
 
Mixtape
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 13:16   

Moim zdaniem gra jest conajmniej trzykrotnie lepsza od poprzedniej edycji. Teraz czuć już jako tako klimat bycia trucker'em. Tylko bardzo mnie zdziwiła waga gry - 0.5 GB O.o
 
 
kupciakkk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 14:39   

Jak dla mnie - laika, który zainteresował się grą, ponieważ mam sprzęt do gry, jest to bardzo przyjemna rozrywka na długie godziny. :) Motyw z wymijaniem jest świetny. Przyjemna grafika (i małe wymagania!), ładne widoczki... Szkoda tylko, że Europy jest połowa. Pozostaje tylko jeździć. ;)
 
 
celejek02 

Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Lubań
Wysłany: 2012-10-23, 14:45   

Spoko giera
 
 
 
Taylor
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 15:02   

Fajna gra ale brakuje mi więcej opcji wnętrza .
 
 
Rudy93
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 15:40   

Powiem że gra mnie nawet zaskoczyła i to pozytywnie. Jak ETS i GTS mi się nudził po paru godzinach to tu chcę się jeździć i jeździć. Do tego dodanie tuningu co mi brakowało od Haulina urozmaiciło rozrywkę.
 
 
andi49
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 16:45   

Gra jest super, ale tylko z realmodem 1.1 (bodajże tak się to nazywa)
 
 
jurcek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-24, 22:34   

Gra jest najlepsza z serii chyba. Ale przydałoby się pare dodatkowych opcji w menagerze, kupowanie swoich naczep itp
 
 
maras78
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 13:32   

najbardziej boli brak niskich interiorow. :-(
 
 
Gordi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 13:41   

Cóz, szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony. Może i nie tyle samą grą, co datą jej wydania. SCS wielokrotnie zmieniało datę premiery symulatora. Winni wydać ją wcześniej i - myślą marketingowego rozpieszczania graczy - wydawać co jakiś czas add ony i dodatki, patche zawierające nowe lokacje, drogi, ciężarówki itp.
 
 
GienekMu
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 13:45   

Ja osobiście miałem większe wyobrażenia co do gry, ale nie jest źle. fajna sprawa te osobówki zachowanie sztucznej inteligencji, ale za to szkoda ze tak mało ludzi chodzi po ulicach. rzadko spotykane, co do fizyki gry ruchów kabiny bardziej podobały mi się w STDS :)
 
 
Dami
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 16:55   

Gra prezentuje sie calkiem dobrze. Chodz oczekiwania moje byly troszke wieksze niz to co zastalem, jednak przyznaje tworcom ze zrobili kawal dobrej roboty ale zawsze do idealu bedzie brakowalo mi Multiplayera....
 
 
DarkDesire
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 19:29   

Ogólnie rzecz biorąc - gra jest bardzo dobra. Widać niedociągnięcia, ale nie są one olbrzymie ani tym bardziej nie utrudniają rozgrywki. Do modelu jazdy trudno się przyzwyczaić, ale po kilku godzinach z grą jest odpowiedni. Czasami zawodzi AI, lecz jak napisałem, da się to przeżyć. Gra warta swoich pieniędzy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek