Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy wygląd i działanie strony v1.0
Autor Wiadomość
Amlop 

Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-20, 20:29   Nowy wygląd i działanie strony v1.0

Witam,
Nier zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądała ta strona z dodatkami takimi jak: newsy, galeria zdjęć, komentarze, filmiki, lub każda inna dowolna podstrona ?

Może najpierw krótko o sobie:
Wielu z was uzna mnie za ściemniacza, jestem nowy, ledwo zarejestrowany użytkownik a już chcę wszystko zmieniać. Otóż nie, umiejętności mam dość sporę jeśli chodzi o tworzenie stron, student informatyki jednak swoją wiedzę ma, szczególnie że kształcę się właśnie pod webmasterkę. w ETS2 gram od czasu do czasu ale generalnie mało mam na to czasu.

Poniżej przedstawię projekt pisemny, który następnie po zaakceptowaniu przekształcę na formę graficzną .

Zacznę może od wyglądu strony:
Na stronie głównej znajdować się będą nowości ze świata gry, następnie dopiero wtedy będzie możliwość przejścia na forum. Z moich wstępnych obserwacji w internecie brakuje takiego centrum gry w którym znajdować się będą opinie o grze, modyfikacje, poradniki i te podobne. Oczywiście na forum jakieś tam modyfikacje można umieszczać ale nie ukaże to takiego efektu jakie będzie właśnie poprzez stworzenie portalu.
Na stronie panel boczny w którym znajdować się będą reklamy, partnerzy, archiwum czy też ostatnie posty, oraz różne inne dodatki.
Jeśli chodzi o podstrony to następująco:
Strona główna - Nowości z świata gry
Forum - Przekierowanie na forum
Nowości - Nowości ze strony, lub działania systemu
Modyfikacje - Wszelkie modyfikacje, opisane z instrukcją wgrywania
Galeria - Screenschoty z gry
Filmy - Wszelkiego rodzaju filmiki z gier
Poradniki - Nazwa mówi sama za siebie
Kontakt - Kontakt z Administratorem oraz innymi ważnymi organizacjami
Jeśli chodzi o treść strony to można to rozwiązać na dwa sposoby, albo każdy użytkownik wysyła to co chce i ma do tego pełne prawa, albo stworzyć rangę redaktora który będzie przerabiał wszelkie materiały napisane przez użytkowników.
Dobrym motywem było by zamieszczenie gdzieś na logu przycisku "Oceń grę" gdzie można wysłać nie tylko ocenę, ale też dodać komentarz i swoją opinię.
Strona oczywiście dopasowana kolorystycznie, nawiązująca do ciężarowego świata ETS.


Jeśli chodzi o forum, silnik bym zostawił, ale styl zrobił bym już pod kątem strony, generalnie więcej dodatków, więcej możliwości.

To tak w skrócie opisany projekt, w wersji graficznej wyglądał by lepiej, ale nie chce robić czegoś co zostanie na starcie odrzucone, chciał bym poznać najpierw wstępną opinie na temat powyższych zmian.
Takie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, nie będę tu wszystkiego przedstawiał, bo musiał bym pisać dość sporo. Przede wszystkim zarobki z reklam wzrosną do kilkuset złotych, więcej możliwości dla użytkowników, każdy znajdzie coś dla siebie.


Proszę o opinie administratora, oraz wszystkich innych zainteresowanych użytkowników.
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2013-05-22, 21:11   

Widać, że jest zapał do pracy:)
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-23, 20:10   

Amlop, zrobił już wstępny lay-out, ale trzeba będzie z nim pogadać chłopaki.
 
 
 
pabboloo
VIP


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: 2013-05-25, 10:22   

Wiecie co. Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia! Jest jeden problem tylko. Czy będą osoby, które znajdą czas by to prowadzić?
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-11-27, 22:32   

No właśnie, zmiany..

Shoutbox nie działa, edycja profilu nie działa. Zwykła odpowiedź w temacie kończy się komunikatem 'błędne ID sesji'. Czy ktokolwiek jeszcze trzyma to forum w ryzach?

[ Dodano: 2013-12-02, 16:56 ]
Co do osób które miałyby prowadzić forum i stronę. Piszę się na ochotnika, bo bardzo lubię tą grę i to forum, które jest zresztą jedynym konkretnym adresem w internecie z informacjami o ETS2. Tak więc, Panie i Panowie.. Postawcie forum na 'proste' nogi, a ja mogę uzupełniać informacje i trzymać porządek w serwisie.
NIE DAJCIE UMRZEĆ TEJ STRONIE
 
 
Cryzys3 
Moderator
Brat Ramzesa



Wiek: 34
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-07, 16:53   

Wejść na profil się nie da , nie działają avatary , itp sprawy . Co do zmian na forum i utrzymaniu go przy życiu to jestem chyba jedyną osobą którą co jakiś czas loguje się i pilnuje porządku
_________________
Moderator Grupy
 
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-12-11, 18:17   

A szkoda, bo ludzie wciąż grają i forum powinno funkcjonować. TutuDU, TutuDU! MOBILIZACJA!
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-17, 22:16   

Ja co jakiś czas od czerwca wchodziłem na forum, ale nagle coś gdzieś się stało i był błąd. Zgłosiłem to komuś i po kilku dniach była strona, ale pusta. Nic nie działa i widzę, że użytkowników i postów o wiele mniej. Dlaczego?
 
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-12-18, 07:41   

Error wyglada jakby baza została przesunieta, lub usunięta. chociaż wtedy np. klikajac na 'profil' powinien się wyświetlić komunikat ze strony forum, a nie na white blanku. Ktoś, gdzieś źle umieścił pliki bazy danych o użytkownikach i np. skrypt shout boxa, który zamiast wyświetlać nam chat, wyświetla stronę forum. Ktoś powinien usiąść z kawką na 2-3 godzinki i spróbować poukładać to do pierwotnego stanu.
Ja jeszcze dziś wieczorem napiszę pewne wiadomości PW i zobaczymy co z tego wyjdzie..
Bo coby nie było, mam plan jakby trochę(bardzo) rozpropagować forum, jak i samą grę. Moze też przez naszą aktywność twórcy gry bardziej się zepną i przyśpieszą pracę nad nowymi DLC, a i może multiplayerze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek