Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierownica ETS 2 Sprzeglo
Autor Wiadomość
Morfeusz 
Paweł

Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2013-02-25, 18:21   Kierownica ETS 2 Sprzeglo

Witam. Zakładam taki temat jaki jest na tym forum często he. Mam pytanie czy kierownica do ETS 2 musi mieć pedał sprzęgła i wajcha do biegów , czy nie ? I jaki ma być minimalny obrót kierownicy w stopniach do ETS 2 ? Nie muszę mieć wyjątkowego komfortu, po prostu chcę, aby było fajniej niż na klawie . A chodzi o to, żebyście mi polecili jakąś kierownicę do 200zł . Nową najlepiej wiem, że będzie ona nie za dobra, bo pewnie chińska a nie coś typu Logiitech . Ale nie dysponuję teraz dobrą kasą. Dzięki z góry, pozdrawiam ;)
 
 
KARAS 
Moderator



Wiek: 83
Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 119
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-02-25, 18:47   

Morfeusz, każda kierownica praktycznie będzie ok, niemusi mieć sprzęgła itp. Najlepsza by była oczywiście kierownica z obrotem 900 stopni, ale ona kosztuje nowa mini coś koło 500zł.
Nową do 200zł logitecha to chyba dostaniesz force ex. Ja przez wiele lat chyba 7 miałem właśnie logitecha force ex i sprawował się dobrze i ani razu się nie popsuł, zresztą teraz też działa ale zakupiłem driving force gt więc tamta poszła w kąt ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek