Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmniejszenie liczby warnów
Autor Wiadomość
Verc 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 44
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-02-13, 18:36   Zmniejszenie liczby warnów

Witam,

Chciałbym się zwrócić do administracji (może w końcu odczytają...) o zmniejszenie ilości warnów przyznawanych użytkownikom. Mianowicie chodzi mi o to, że nie można napisać postu pod postem w sb w mniej niż 3 minuty. Jeśli ktoś złamie ten punkt regulaminu, to moderatorzy od razu dają warny, ale odczytać jakiegokolwiek tematu, który ma coś zmienić na forum na lepsze...
Wnoszę o zmniejszenie tego rygoru, ponieważ jest tu mało użytkowników i od razu zostają zniechęceni.

Pozdrawiam.
_________________

 
 
KARAS 
Moderator



Wiek: 83
Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 119
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-02-13, 19:26   

Verc, Punkty dostają tylko ci którzy przeginają, czyli np 8 wiadomości czy coś. Nikt niedostał osta za 3 wiadomości. Ten punkt musi być ponieważ gdyby nie on był by spam na forum totalny.
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2013-02-13, 21:51   

Ja przymykam na to oko:) jak ktoś jeszcze pisze z sensem ale jak ktoś pisze np. proszę o pomoc i potem 3 kolejne wpisy... proszę... proszę o odpowiedz... bardzo proszę... itd. to wiadomo:)

P.S. Jak zaczynałem grzebać na forum to też dostałem warna:) ale pogadałem z adminem i za dobre sprawowanie mi go unieważnili... a kilka dni później dostałem moderatora:)
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-02-14, 18:33   

A ja dostałem warna na sb za to że pisałem sobie od tak. 4 wiadomości pozwoliły uzyskać ostrzeżenie.. Myślałem że żeby sobie popisać, to właśnie sb do tego służy. Przecież nie spamowałem(jeżeli ktoś nie zna znaczenia spamu i myli go z floadem..), a tylko rozpisałem się o 2 linijki za dużo, bo nie zawsze wiem co chciałbym dokładnie napisać.
Nie był to bezsensu założony temat 'Potrzebuje helpa, bo mi siada kalkulator", a zwykła konwersacja :-/
No ale przecież Władza musi się wywyższać :evil:
 
 
Verc 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 44
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-02-14, 18:39   

Poczekajmy na opinię kogoś z administracji.
_________________

 
 
KARAS 
Moderator



Wiek: 83
Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 119
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-02-14, 19:25   

RawT,
Po pierwsze pw do tego moderatora który ci dał osta (czyli do mnie)
Po drugie nie były to 4, nie były to również rozpisane wiadomości, teraz ci tego nie udowodnie bo już niema archiwum z tamteo dnia.
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2013-02-14, 23:19   

RawT, Ty akurat jesteś najaktywniejszy na sb :) ale czasem piszesz jedno pod drugim zamiast użyć opcji (e)dytuj i napisania wszystkiego w jednej "wypowiedzi"... chyba rozumiesz?
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-02-15, 15:53   

Jasne że rozumiem i nawet nie zamierzam się kłócić, bo macie rację.
Jednakże, SB jest chyba od tego żeby tam pisać farmazony. Wiem że wtedy to najpierw pisałem potem myślałem i tak to właśnie wyszło 8-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek