Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro truck Simulator 2
Autor Wiadomość
kritix
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 15:08   Euro truck Simulator 2

Oto mój 2 filmik na yt oceniajcie go i piszcie szczerze i oceniajcie go zależy mi na tym ponieważ chcę wiedziec co w nim poprawić
Ets 2
 
 
Verc 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 44
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-02-12, 15:18   

Po 1. Nie wrzucaj intra do każdego filmu. Możesz dać filmik do pierwszego filmu z danej serii.
Po 2. Jeśli już masz wrzucać jakieś gameplay'e, to najlepiej z dźwiękami z gry, a nie jakąś tandetną muzyką.
Po 3. Skonfiguruj grę tak, by nie spowalniała podczas nagrywania, bo w niektórych momentach jest 10 FPS.
Po 4. Najlepiej by wyszło jeśli komentowałbyś swoje poczynania tj. nagrał Let's Play, czy jak kto woli Zagrajmy W.

Pozdrawiam :)
_________________

 
 
kritix
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-12, 16:33   

dzieki za ocene z tymi FPS masz racje nie wiem dlaczego jest taki drastyczny spadek bez FRAPSA normalnie jest 50 fps włanczam frapsa to mam do 18 fps
 
 
Verc 
Początkujący


Wiek: 28
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 44
Skąd: Płock
Wysłany: 2013-02-12, 16:58   

Ponieważ Fraps strasznie obciąża komputer podczas nagrywania.
_________________

 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2013-02-12, 21:21   

Verc napisał/a:
Po 1. Nie wrzucaj intra do każdego filmu. Możesz dać filmik do pierwszego filmu z danej serii.
Po 2. Jeśli już masz wrzucać jakieś gameplay'e, to najlepiej z dźwiękami z gry, a nie jakąś tandetną muzyką.
Po 3. Skonfiguruj grę tak, by nie spowalniała podczas nagrywania, bo w niektórych momentach jest 10 FPS.
Po 4. Najlepiej by wyszło jeśli komentowałbyś swoje poczynania tj. nagrał Let's Play, czy jak kto woli Zagrajmy W.

Pozdrawiam :)


Ad. 1. Zgadzam się.
Ad. 2. Zgadzam się.
Ad. 3. Zdecydowanie się zgadzam!
Ad. 4. Ja raczej nie mam do tego głosu(wiec nie robię "Let`s Playów"... ale jak ktoś robi to lepiej coś mówić... oczywiście mądrego a nie np. a teraz mijamy koparę... teraz czerwony samochód a teraz dziurę w jezdni...

Pierwsze co ja robię jak włączam filmik to klikam na zębate koło i wybieram 720p HD chyba że jest możliwość 1080p... jak nie ma ani jednej ani drugiej to zamykam filmik... u Ciebie opcja 720p jest ale nie różni się od 480p... obraz zniekształcony szeroko naciągnięty...

Zobacz moje filmiki nie spuszczałem się nad nimi specjalnie jeden to taka moja propozycja reklamy forum:
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=igh9TRkH5Og


Drugi to przejazd Poznań - Salzburg

jak widzisz w obu filmikach nie ma całego przejazdu tylko ciekawsze momenty bo po co przynudzać widzów?


Do nagrywania używam Action!(kiedyś kupiłem) a do przerabiania Vegas Pro 11 i nowsze...
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
Limes_Inferior 
Limes_Inferior


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Dublin
Wysłany: 2013-03-18, 15:59   

fraps nie obciaza ja mam normalnie 60 fps na ultra a jak wlacze frapsa mam spadek o 6-7 fps :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek