Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Valium
2012-11-22, 22:21
Mój sprzęt w grze
Autor Wiadomość
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-21, 19:45   Mój sprzęt w grze

W tym wątku będę opisywał mój sprzęt jaki zakupiłem do tej pory w grze.


Póki co mam w swojej firmie trzy ciężarówki, przy czym przez jedną spłacam dalej kredyt.
Są to ( od pierwszej, która była zakupiona do kupionej ostatnio ):

- Volvo FH 16 (460KM; 338kW ;2300Nm/ 1000-1400 rpm ; kolor srebrny) - z modyfikacji okroiłem, bo jeździ nim pracownik, a przybyło mi trochę z tego kasy, zmieniłem również silnik z najmocniejszego na słabszy

- Mercedes Actros (476KM, 350kW, 2300Nm/ 1080rpm, kolor srebrny ) - jeździ nim pracownik, więc podobnie okroiłem tam trochę, łącznie z silnikiem. Kiedy miałem Volvo na najmocniejszym silniku i Mercedesa z najmocniejszym w tej wersji silniku, to różnica KM była duża, a Actros zbierał się lepiej. Teraz to wyrównałem.

- Scania R (500KM V8, 368kW, 2500Nm / 1000-1350 rpm, kolor ( nie podam Wam teraz nazwy, bo jestem w trasie, ale ten najdroższy z pakietu, beżowy ) - obecnie nim jeżdzę.

Przyznam szczerze, że nie byłem pasjonatem Scanii w ETS2, bo znałem już całą jej bryłę z GTS i wolałem jeździć na czymś nowszym. Ale jakiś czas temu oglądałem "Na osi" w TVN Turbo i coś mnie wzięło, tak więc zarobiłem trochę kasy, dołożyłem kredyt, kupiłem kolejną bazę, tym razem oprócz Poznania, w Zurychu i teraz to spłacam.

W Scanii było o tyle ciekawie, że paleta silników jest olbrzymia. Mają różną moc, różnie się zbierają, spełniają różne normy, tak więc najpierw miałem silnik 480KM E6, potem 480KM E5, 420KM, jakiś jeszcze jeden, aż w końcu osiadłem na 500 V8 E5 i jeździ dalej. :-)

Jako, że właśnie jeżdżę teraz skakanką, to na niej mam wiele modyfikacji, aczkolwiek nie jestem fanem choinek, tak więc są nawet skromne. Wszystkie moje trucki mają kabiny w wersjach Exclusive, chociaż nie - Mercedes jej nie ma, bo mi nie przypadło do gustu, a poza tym mod na GPS nie działa w tej wersji.


Szczerze mówiąc miałem dylemat. Teraz bawię się Scanią, ale ciągle wszystkie te modele podobają mi się, tak więc ich nie sprzedam.

Dorzucam kilka zdjęć mojej obecnej Scanii ( tu akurat walnąłem fotkę z inną kabiną - jest to mod dostępny u nas w dziale DL) oraz pozostałych, którymi jeździłem.

SCANIA:






MERCEDES-BENZ ACTROS:



VOLVO FH16 ( są jeszcze znaczki Valiant, bo jeździłem Volvo przed tą paczką z markami ):




Póki co to tyle, tymczasem spłacam dalej kredyt, a potem może Magnum?
 
 
 
Eldo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-25, 13:08   

Polecam ci kupić MAN`A ja osobiście mam jednego, 2 renault i scanie ale najbardziej jestem zadowolony z MAN`A :D
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-07, 18:34   

Kredyt spłacony, a kasa już będzie starczyła na kolejny model. Jeździł dotychczas Skakanką, a teraz przerzuciłem się na Volvo. Jeżdżę w barwach Omega Pilzno, ale dzisiaj zaprezentuję Wam moje obecne Volvo w barwach Fresh Logistics - akurat zmieniłem, bo pasuje do naczepy.









 
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-16, 07:38   

Jak do tej pory nic lepszego nie znalazłem :) Bardzo dobra widocznosc z kabiny.

ets2_00013.jpg
Plik ściągnięto 131 raz(y) 174,51 KB

 
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-12-16, 16:41   

Ja jak wgrywam KVNa to mi debuguje grę ;/
 
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-16, 18:06   

Mam wersję 1.2.5 ale patcha 1.2.5.1 nie moge wgrać bo mam info ,że to jest najnowsza wersja.
Wszystkie mody wraz z Yachtem są kompatybilne bo nie debuguje mi gry.Pozdro

ets2_00006.jpg
Plik ściągnięto 124 raz(y) 149,41 KB

 
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-12-16, 19:09   

tomi.pl napisał/a:
Mam wersję 1.2.5 ale patcha 1.2.5.1 nie moge wgrać bo mam info ,że to jest najnowsza wersja.
Wszystkie mody wraz z Yachtem są kompatybilne bo nie debuguje mi gry.Pozdro


Masz wersję 1.2.5.1 a w grze pisze Ci 1.2.5 to normalne:) Kiedyś sobie go pewnie grałeś i nie pamiętasz. Wersja 1.2.5.1 wyszła zaraz po wersji 1.2.5(chyba z 2 dni?) i naprawiał problem z crashowaniem po patchu 1.2.5(pewnie dlatego SCS nie zmienił oznaczenia w samej grze.
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-16, 22:29   

Mafia21 napisał/a:
tomi.pl napisał/a:
Mam wersję 1.2.5 ale patcha 1.2.5.1 nie moge wgrać bo mam info ,że to jest najnowsza wersja.
Wszystkie mody wraz z Yachtem są kompatybilne bo nie debuguje mi gry.Pozdro


Masz wersję 1.2.5.1 a w grze pisze Ci 1.2.5 to normalne:) Kiedyś sobie go pewnie grałeś i nie pamiętasz. Wersja 1.2.5.1 wyszła zaraz po wersji 1.2.5(chyba z 2 dni?) i naprawiał problem z crashowaniem po patchu 1.2.5(pewnie dlatego SCS nie zmienił oznaczenia w samej grze.


Dzięki za wyjaśnienie bo myślałem ze powinno być 1.2.5.1.Pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek