Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Brytania
Autor Wiadomość
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 00:12   

Ja mam za to zawsze jakiś dyskomfort na rondach hehehe :-D
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-11-03, 07:41   

Ja zawsze staram się przejechać GB jak najszybciej czasem nawet nie zwracając uwagi na jakiekolwiek ograniczenia.
 
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-03, 04:53   

Ja mieszkam na stałe w Anglii wiec nie mam z tym problemu :) Powinno byc tak w grze ,że zjezdzając z promu automatycznie zmieniała by sie strona kierownicy(zakup drugiego wnetrza UK w sklpie) i to by było ułatwieniam dla graczy .Może pomyslą o tym...hmmm
 
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-12-03, 09:28   

Ja uważam to za słaby pomysł, niszczy realistyke.
 
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-12-03, 11:54   

Popieram skiba_12 po pierwsze gra stała by się mniej realna a po drugie chyba mało kto(ja na pewno) lubi ježdzić z kierownicą po prawej stronie:) dało by to taki efekt że zaprzestał bym jeździć do UK.
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
DRE
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-03, 20:41   

Przyznaje się bez bicia, że nie raz pomyliłem strony i czołówka. Powoli się przyzwyczajam, ale nie biorę zbytnio kursów do UK.
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-12-03, 21:32   

Ja też staram się nie brać kursów na UK ale czasem kusi towar i kasa za niego ;D.
 
 
 
Valium 
Administrator
W stanie spoczynku.



Wiek: 29
Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 58
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-03, 21:45   

Nie wiem w czym ma większość problem. Jak wjeżdżam do Anglii to wiem, że mam jechać po lewej i tyle. A co do kierownicy, nie robi mi to różnicy po której stronie jest, natomiast różnicę robi licznik, po naszemu w km/h, a u nich w mp/h. Jest to problem, o ile jadę w naszej wersji przez Anglię wiem, ile mniej więcej mam jechać, żeby mnie radar nie chwycił, natomiast jak mam licznik w mph i jadę np do Austrii to jest problem.

Przypominam, że w Anglii tych fotoradarów jest naprawdę dużo, nie raz po 4 jeden za drugim...

Ja miałem raz w Anglii czołówkę, jak wyprzedałem, a że miałem kierownicę po lewej, to nie wiedziałem czy coś jedzie i wjechałem w Iveco. :-P
 
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-12-04, 07:50   

Mi chodzi o brak komfortu. Technicznie nie ma to dla mnie znaczenia ale psychicznie męczy mnie taka jazda:)
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
Warej 
Warej

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Dąbrowa Białostocka
Wysłany: 2012-12-04, 14:41   

Witam. Jestem tu nowy, nazywam się Maciek.
Dla mnie nie ma różnicy, czy biorę zlecenie na wyspy czy gdzieś indziej, grunt to dobry towar i dobra zapłata za nie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek