Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Oprogramowanie
Autor Wiadomość
Mathew
[Usunięty]

  Wysłany: 2012-11-09, 23:50   Oprogramowanie

Zakładam temat z myślą o każdym użytkowniku tegoż to forum.

Moim zdaniem trzeba by było pomyśleć o zmianie ,,silnika'' forum albo porządnej rozbudowie, która ułatwi życie Administracji i co najważniejsze użytkownikom. Mamy listopad nie długo święta nawet takie rzeczy jak zmiany ,, :-) ;-) :-> '' będą miłym gestem i będzie się czuć te święta. To tylko przykład. Nie będę pisać wypracowania, bo to chyba nie potrzebne, ale widząc małe zainteresowanie ów tematem -> Wniosek :?: Moim zdaniem ludziom jest to obojętne jak to wygląda, bo najważniejsze są modyfikacje, a reszcie nie koniecznie(według tematu), chodź grono jest niewielkie to jednak ukazuje to niezadowolenie użytkowników. Ja osobiście przyszedłem tu głównie dla modyfikacji, ale jak to ja -> lubię żyć w gronie rozsądnych ludzi dla których to miejsce, miejsce spotkań to nie tylko modyfikacje, ale też by było super gdyby człowiekowi się tutaj podobało, a moim zdaniem na razie tak nie jest.

Co do zmiany -> 2 wyjścia -> silnik bądź rozbudowa:
- emotki
- panel edycji posta -> np. jak w Wordzie -> nowy BBCode
- ikonki działów -> grafika
- różne modyfikacje od sprawdzania ip, po wygląd PA(bardziej poręczny oraz przejrzysty)
- styl forum -> jest ponury
- działy (jak wyżej) nudno jest

To tylko kilka opcji, które o tej godzinie mi na szybkiego wpadły do głowy. Po głębszych przemyśleniach ta lista by była o wiele większa :->


Proszę o nie pisanie żadnych głupich odpowiedzi, bo nie w tym rzecz i nie patrzenie na moją liczbę postów. Ja bynajmniej chcę pomóc. Jest dział -> ja swoją opinie przelewam w słowa na forum gdyż po prostu lubię wyrażać swoje zdanie, a wiem że nawet w taki sposób można pomagać administracji.
 
 
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 10:40   

Ogólnie lepiej przenieść się na MyBB, Php by Przemo to przeżytek, w dodatku transferu strasznie dużo żre. Uwierzcie mi, że w MyBB nawet są systemy migracji z Php by Przemo :-)
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 11:29   

Wystarczy ograniczyć zużycie transferu ;-) To żaden problem. Głupi przykład -> Nie chcesz aby telewizor zabierał prąd, wyjmujesz wtyczkę. Może i przeżytek jak Ty to nazwałeś, ale duża cześć ludzi właśnie uważa to oprogramowanie za najlepsze w tym ja :mrgreen:

Dla zobrazowania -> ze strony przema ->

phpBB by Przemo
62% 30174 głosów
phpBB 3
13% 6675 głosów
vBulletin
11% 5665 głosów
Invision Power Board
11% 5406 głosów
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-11-10, 14:52   

Cytat:
- emotki
- panel edycji posta -> np. jak w Wordzie -> nowy BBCode
- ikonki działów -> grafika
- różne modyfikacje od sprawdzania ip, po wygląd PA(bardziej poręczny oraz przejrzysty)
- styl forum -> jest ponury
- działy (jak wyżej) nudno jest


1 po co? nie jest to potrzebne, zbędny bajer
2 ikonki - dajcie mi grafika sam nie dam rady wszystkiego ogarniać
3 nie potrzebne, ja widze co potrzebuje a userzy nie muszą
4 to samo co w 2
5 co masz na myśli, za mało działów?? a po co kolejne żebyście pisali debilne posty i robili off top? Skoro nie umiecie się ogarnąć w tych działach co już są
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 20:06   

Ilość moich postow ukazuje to ze czlowiek moze sie ogarnac. Grafiki nie problem, sam ich robic nie bede, bo czasu nie mam, ale zalatwic to zaden problem. Mysle ze dla administracji niektóre modyfikacje by sie przydaly- Wasza wola. Styl No nie najlepszy- czarny kolor. Nawet ,,glupie, niepotrzebne bajery'' mogą przyciągnąć uwagę. Administracja musi rowniez odpowiedziec na pytanie- jaki jest cel tego forum, aby byly modyfikacje? Tylko to? Jezeli chcecie cos osiągnąć to wydaje mi sie ze różne rzeczy mogą być nie tylko przydatne lecz potrzebne- a cenzura jest na stronie? Mozna dac zapytania do bazy i znaki bedzie zmieniać, anty spam itp itd. ,,Kontakt''na samym dole strony- malo widoczne, wiadomo sa GG w profilach, ale pamiętajmy ze to Administracja powinna moim zdaniem ułatwiać zycie użytkownikom. Jezeli 2minuty pracy sa faktycznie problemem to ja nie wiem czy jest sens zajmować sie takim czymś.

Wybaczcie za błędy, braki polskich znaków chwilami, ale pisałem z telefonu.
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 14:53   

Przyznam szczerze, że oprócz zmiany PA, to za całą resztą jestem za. Szczególnie styl forum mógłby zostać zmieniony , jest za ciemno. Lepsze emotikonki to bardzo fajny bajer , bo przyznam, że te nie są za ciekawe, a ich samo kodowanie jest dosyć dziwne. W pełni popieram zdanie Mathew'a. Sam korzystałem z phpBB by Przemo i jestem z niego bardzo zadowolony. :)
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 10:04   

Zmiany PA pomogą administracji sam to wiem. Mógłbym podać linki kilka fajnych -> na pw czy coś modyfikacji pod phpBB by przemo, aby mieć wzór o co chodzi. Są to przydatne rzeczy, a niektóre wręcz potrzebne (moim zdaniem).

EDIT

Co do emotek to są standardowe. I kody nie były zmieniane, dlatego są ,,dziwne'' :-P
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 15:13   

Wiem, że emotki są standardowe, źle to może ująłem ;P Co do PA to naprawdę już decyzja należy do administracji. Osobiście jestem za zmianą, niektóre umilą nam czas spędzany na forum :-)
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 18:31   

Skrillex napisał/a:
... umilą nam czas spędzany na forum :-)


I głównie o to mi chodzi ;-) W końcu ktoś porządnie piszę ;) Zainteresowanie tematem pokazuje jakich mamy użytkowników. Tylko aby im pomóc, a tak to ,,mam ich w nosie''
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-11-12, 21:08   

A więc chętnych do pomocy zapraszam na pw, każdy otrzyma możliwość wykazania się
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
Mathew
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 22:04   

Co masz na mysli wykazanie się? Ja jak juz pw napisalem moge pomóc. Nie bez powodu powtał ten temat.
 
 
Devil
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 13:28   

Jeżeli potrzebujecie grafika to ja mogę wam pomóc :) Oczywiście za darmo dla dobra strony :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek