Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Smaczki
Autor Wiadomość
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-05, 23:00   

Już nie wymagajmy tle od SCSu, rzeczywiście powinni zrobić troszeczkę więcej, ale moim zdaniem odwalili kawał naprawdę dobrej roboty. :-)
Cryzys3 napisał/a:
Jeszcze od czasu do czasu widać maszty telefonii komórkowej niby nic ale pokazuje iż jesteśmy w XI wieku

W XXI wieku ;-)
 
 
Kapi
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-07, 19:58   

Cześć koledzy, dla mnie póki co bardzo duzym zaskoczeniem było właśnie jak ta gra została w końcu dobrze zaprogramowana! Te miganie światłami przez AI, balony, samoloty, pociągi, statki, samochody wyprzedzający na normalnej drodze..

Ale że jako w zeszłym roku byłem w Szkocji, byłem zachwycony przyrodą jaka występuje tam dookoła dróg, widoki naprawdę przepiękne i w grze zostało to bardzo dobrze oddane. Nawet są takie charakterystyczne kamienne płotki przy drogach i owieczki gdzieniegdzie, naprawdę świetnie!!
 
 
DarkDesire
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 16:29   

Witam!

Ja osobiście znalazłem dość wiele szczegółów umilających grę :-)

Jednymi z moich ulubionych są mosty..

Takie jak ten..
Albo ten most w Dresden


Tutaj też dość fajny most

Również tunele świetnie wyglądają:


A propos linii energetycznych:

Tak to wygląda [dla tych, którzy nie widzieli :-P ]
Dobre są też fotoradary


Jak na razie to tyle z mojej strony ;-)
 
 
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 20:15   

Mosty?? Taki most przez jaki ja przejeżdżałem chyba w Wlk.Brytanii gdzieś tam na końcu tej mapki (chyba do miasta Carlisle) , to dopiero mi pułka opadła i pewnie Tobie by też :)))
Niestety nie zrobiłem screena :-/ ale muszę przyznać ze gra pod wzgledem architektury powala.
 
 
rec
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-13, 20:35   

Mnie bardzo zaskoczyły totalne korki takie jak ten... (zdjęcia ze starego profilu) Zobaczcie na godzinę na pierwszym i ostatnim screenie...



 
 
schumi001
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-23, 16:32   

Oprócz wspomnianych natknąłem się jeszcze na: Most wiszący (Osnabruck-Liege), ruchome koparki i kombajny przy trasie, w Paryżu da się dostrzec wieżę eiffel'a i budynki a'la WTC (sic), wielki lew na budynku przy wjeździe do Lyonu, wioska w dolinie nocą (austria lub szwajcaria), wkurzył mnie eurotunel bo myślałem że można nim sie przejechać a tu tylko pociągiem niestety, kręta dróżka z włoch do austrii i dalej do czech (polecam), bramki na autostradzie (nie radzę wykorzystywać wcześniej płacących i próbować przejechać tuż za nimi bo się zawiesiłem na szlabanie), tablice rejestracyjne każdego kraju są takie jak w rzeczywistości. I to narazie tyle.
 
 
tomi.pl 


Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Z trasy :)
Wysłany: 2012-12-03, 04:45   

Nikt nie wpomniał o wjezdzie na prom :) Gra jest THE BEST .Pozdro
 
 
 
RawT 
Moderator
B, C



Wiek: 35
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 61
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-06, 15:53   

A mnie np. mocno irytują te 'myszołowy'. Płaskie to, lata bez machania skrzydłami.. rec, ja to bym wrzucił D3, odbił w lewo i zgarnął 100Euro w mandacie ;) a może i + 400euro.
Co do smaczków, brakuje mi pkt. karnych i możliwości utraty ADR i np. delikatnych ładunków, jeżeli byśmy zbyt mocno przesadzali z jego uszkodzeniem 8-)
 
 
colt83 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 40
Skąd: Zamość
Wysłany: 2013-02-19, 18:55   

Miedzy liepzig i dresden wypadek samochodowy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek