Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Smaczki
Autor Wiadomość
spider103
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 21:06   Smaczki

Siemka jestem nowy na forum :): mam do was pytanko czy moglibyśmy wymieniać się "smaczkami" jakie spotkaliśmy w grze? może zacznę ja spotkałem takie:

- jadąc w nocy na długich światłach po 2 pasmówce, samochody z przeciwka migają światłami żebyśmy zgasili długie bo ich rażą

- na skrzyżowaniu czasami jakiś samochód widząc że chcemy się włączyć do ruchu mignie światłem że nas puszcza i możemy wjechać

- na przejazdach kolejowych nie raz widziałem pociąg

Co jeszcze widzieliście ciekawego?

PS: a może jest jakaś nadzieja że będą stopniowo dodawać takie różne bajery np (policje, wypadki na drogach czy objazdy) w patchach? jak myślicie? jest nadzieja czy raczej ZEROWA? a może jakieś będą superaśne MODY?
 
 
naznaz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 21:35   

Co do smaczków... Właśnie podobałby mi się objazdy, zamknięcie danej drogi, urozmaiciłoby to grę, o tak. Wszystko teraz w rękach developerów, miejmy nadzieję, że nie dadzą dupy w kolejnych DLC :)
 
 
spider103
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 21:38   

łoł...to do ETS też wydają DLC? pytam ponieważ przeważnie gram na X360?...i to są płatne, DLC czy darmowe? może masz na myśli MODY?
 
 
naznaz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 22:05   

Czytałem jakiś czas temu DEV Blog i widziałem informacje o DLC, ale czy będą płatne... Cholera wie. Jak to się mówi: ostatnio SCS staneło pod ścianą w sprawie możliwości gry w multi. Bronili się, że to niby firma mała, bla bla bla, ze to nei komercyjny koncern itp. W odpowiedzi dostali porównanie z niemieckim dystrybutorem Landwirtschafts Simulator - Giants Software, którzy to wypuszczali w swoich grach tryb multi, a 'Gigantami' nie są. Zobaczymy co czas przyniesie, ale te informacje lepiej traktować jak półprawdziwe plotki niż pełnoprawny intel ;)
 
 
Malix
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 22:19   

Mogliby pomóc zrobić multi moderom - myślę że takie coś by wypaliło :)
 
 
naznaz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 13:06   

Nawet ten LAN by cieszył...
 
 
spider103
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 14:05   

Mi tam na multi w ogóle nie zależy bardziej chciałbym duuuuużo więcej smaczków tak że by było widać że ta gra żyje i że się zmienia...
 
 
Cryzys3 
Moderator
Brat Ramzesa



Wiek: 34
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-29, 14:31   

Przed chwila stałem na przejeździe kolejowym niby miał jechać pociąg bo lampy sygnalizacyjne migały na czerwono rogatka była w górze czekam 5 min i nic nie jechało wkurzyłem się i ruszyłem na przód . Ktoś się spotkał z czymś takim iż rogatki się opuszczają i jedzie pociąg ??
_________________
Moderator Grupy
 
 
 
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 16:58   

Tutaj w dziale 'Screeny i filmiki' :arrow: 'Ruchome obiekty wzdłuż trasy'
http://ets2.pl/viewtopic.php?t=395
kolega podał link do filmiku który nagrał, gdy stoi na przejeździe i mamy przejeżdżający pociąg.

Ja do tej pory zaobserwowałem:
-statek
-lądujący samolot
-helikopter
-robotnik pracujący młotem pneumatycznym
-mknący wzdłuż drogi Francuski pociąg TGV

Filmiki są w dziale o którym wspomniałem wyzej
 
 
spider103
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 11:43   

fajnie....coś jeszcze ciekawego ktoś znalazł?
 
 
szczur 
brummi -fahrer


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2012-10-30, 12:00   

co do mnie to wpadłem na pomysł i tak jak kierowcy AI migaja światłami w celu przepuszczenia nas tak zrobiłem i ja sami sprawdżcie. Heheh czasami i duży może przepuścić :mrgreen:
_________________

DSV-wirtualna spedycja
 
 
 
Malix
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 14:31   

TGV Duplex jeździ po wiaduktach, można go zobaczyć na trasie Bruksela - Europort jak śmiga nad autostradą.
 
 
Jaaach
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 13:29   

Ja ostatnio jechałem sobie przez jakiś przejazd kolejowy, widziałem w oddali pociąg, przejechałem przez przejazd i widziałem jak za mną się rogatka zamknęła i pociąg przejeżdża :). Raz spotkałem podczas robot drogowych ruch wahadłowy, w nocy chyba (najlepsze było że tam chyba kilku roborników stało o 4 nad ranem :) ). Często nad drogą przelatują ptaki, czasem lądują gdzieś w mieście samoloty, widać balony na gorące powietrze, kombajny pracują na polach itp. Gra jest zdecydowanie bardziej żywa niż ETS 1. Trzeba przyznać że pod wieloma aspektami Twórcy (bo warto mówić o nich z dużej litery :P ) dali z siebie wiele.
 
 
spider103
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-04, 19:50   

Tak ale smaczków mogli dać więcej....
 
 
Cryzys3 
Moderator
Brat Ramzesa



Wiek: 34
Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-05, 22:02   

Jeszcze od czasu do czasu widać maszty telefonii komórkowej niby nic ale pokazuje iż jesteśmy w XXI wieku
_________________
Moderator Grupy
Ostatnio zmieniony przez Cryzys3 2012-11-06, 04:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek