Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza Opinia O grze
Autor Wiadomość
robson3
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 21:43   

Jest dobrze moim zdaniem! :) widać postęp, wszystko idzie w dobrym kierunku, sztuczna inteligencja nie jest rewelacyjna, ale możemy zaobserwować wyprzedzające nas samochody czy "mruganie" w celu przepuszczenia
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-10-28, 12:05   

wzystko jest fajnie tylko czasami odczuwam jakbym jezdzil po rosji to po 1 a po 2 szkoda ze niema mozliwosci jazdy tandemem
 
 
 
RadolSzczecin
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 18:49   

Verthiz napisał/a:

-> Polska (Warszawy brak..., a sa takie kijowe miasta zachodnie)


A ja się właśnie cieszę że w końcu nie Warszawą samą Polska żyje :-P
Mamy też inne miasta blisko zachodniej granicy i w końcu ktoś to zauważył.

Prawdopodobnie bliskość z zachodnią granicą była przyczyną, że akurat te miasta się znalazły w grze...i bardzo dobrze.
Ogromny plus odemnie dla twórców za to że nie ma ani Krakowa ani Warszawy.

Warszawa... to kojarzy mi sie tylko z ul. wiejską i osłami :-P
 
 
JAT3K
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 23:17   

Jak dla mnie po za małymi niedoróbkami to brakuje jeszcze online i możliwość wyboru między naczepą a przyczepą.Z przyczepą cofanie już by nie było takie proste
 
 
darcy
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-29, 11:36   ETS 2 JEST PRAWIE DOSKONAŁA

;-) witajcie
Gra jest moim zdaniem po spędzeniu na jeździe praktycznie każdego dnia ,(od dnia premiery) bardzo dobra plusy to realistyczna jazda zadbanie o kazdy szczegół tira ,boskie są lusterka i wielkie możliwości tuningu
Uwielbiam zmiany biegów,wjazdy do miast (tutaj minus troszkę są za małe )
Innym plusem wg mnie to rozwój i umiejętności
Aha i jeszcze jedno ETS 2 jest grą miłą dla oka taką ciepłą słoneczną ( właśnie zmiany pogody chmury ,daję dużego plusa)
Moja ocena to 9/10
pozdrowionka
 
 
Pedro85
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-30, 21:04   

gierka spoko tylko szkoda ze gry nie zaczynamy małym dostawczakiem .Jak w realu najpierw trzeba kat.B,C,E :mrgreen:
 
 
XantosArt
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-31, 00:07   

Bardzo mi się podoba gra. Na początku to 14 godzin z małymi przerwami na jedzenie i toaletę :)

Nie żartuję, przesiedziałem 14 godzin jak pierwszy raz grałem.

Mogła być lepsza, ale to nie o to chodzi, więcej plusów niż minusów :)
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-10-31, 11:37   

przydala by sie mozliwosc jazdy tandemem ;D
 
 
 
Taylor
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-02, 22:32   

Musze pochwalić panów z SCS, że udało im się ładnie odwzorować Świecko 8-)
 
 
skiba_12 
Moderator



Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 314
Skąd: Chełm
Wysłany: 2012-11-03, 11:45   

nie wiem jak wy sądzicie ale przydałyby się serwisy na dużych stacjach paliw.

[ Komentarz dodany przez: Solaris: 2012-11-03, 20:13 ]
Nie wiem, ale kiedy zaczniesz pisać zdania z dużej litery?!
 
 
 
Kubanosa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-07, 21:26   

Ogólnie gra wywarła na mnie spore wrażenie. Jest o niebo lepsza od niedopracowanej i ogólnie nudnej 1 (ogromny krok naprzód). Najbardziej urzekła mnie różnorodność zleceń oraz ciągników. Również pojawia się całkiem przemyślany system firmy (do pełni szczęścia zabrakło mi wyznaczanie zleceń dla pracowników, ale nie można mieć wszystkiego). Dodatkowo ciekawie została zaprojektowana Wielka Brytania, która znacznie się różni od pozostałych zakątków Europy. Gra posiada także kilka wad, błędów i niedoróbek. Jedne bolą bardziej, inne mniej. Cóż... najbardziej dobija inteligencja (a raczej jej brak) tak zwanych NPC. To jak oni poruszają się po drodze po prostu mnie przygniata. Szkoda, że twórcy nie uzyskali licencji na wszystkie firmy produkujące ciężarówki. Kolejnym niedostatkiem jest brak policji (mandaty pojawiają się z powietrza, warto napomknąć, że często je otrzymujemy za wypadki nie z naszej winy).
Podsumowując, produkcja jak najbardziej udana, idealna na długie jesienne (zimowe) wieczory, skutecznie zabija nudę. Oczywiście, jak każda produkcja zawiera drobne wady, ale da się je przełknąć. Jednak więcej jest na plus niż jak na minus. Polecam nie tylko fanom ciężarówek. :)
 
 
wojcio935
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-15, 07:15   

Bardzo fajna gra. Gdy zobaczyłem ją pierwszy raz to zachciało mi się grać. Rozwala system :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek