Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierowanie zestawem.
Autor Wiadomość
Maroslav
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 07:58   Kierowanie zestawem.

Witam. Mam pytanie dotyczące kierowania. Na jednym z gameplay-ów na YT na trasie do Poznania ruchy kierownicą były płynne, więc zastanawiam się czy grał na kierownicy czy może na padzie? I tutaj kolejne moje pytanie, czy jest możliwość podpięcia pada z Xboxa?
Bo na klawiaturze właśnie zamiast skręcać z wyczuciem trzeba szarpać kierownicą. Tak przynajmniej było w poprzednich odsłonach. A w tą jeszcze nie grałem i mam zamiar ją kupić. Tylko, że gnębi mnie to pytanie o kierowanie.
 
 
Śmiechol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 08:27   

Pada można podpiąć. Gość mógł grać na kierownicy, padzie, czy też myszce. Mi najlepiej się gra na myszce, można nią wykonywać bardzo dokładne ruchy kierownicy.
 
 
Wujek Chill
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 10:04   

Tak jak kolega wyżej, zgadzam się. Pojeżdzij na myszcze :) Ale radze ustawić najpierw czułość myszki bo tak jak jest jest za bardzo czuła że jak lekko skręcisz to się zawracasz :D
 
 
Maroslav
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 09:05   

Kupiłem, grałem i w mojej ocenie warto było kupić. Sterowanie za pomocą myszki jest na początku trochę dziwny ale szybko się przyzwyczaiłem i gra się rewelacyjnie. Dzięki za pomoc.
 
 
Moloch
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 12:15   

Dołączam się do pytania co do kierowania ale chodzi mi o kierownicę z x-boxa 360 czy ktoś miał z tym styczność i tak to jaką przejściówkę kupić?
 
 
hubi2509
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 12:52   

Ja polecam pada od Xboxa , sam gram na takim i nie jazdy na czymś innym :D .
 
 
kupciakkk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 15:01   

Gram na kierownicy z pedałami. Kierowanie nie jest wyśmienite (kierownica w grze przeskakuje co 10-15 stopni), ale zdecydowanie klimat jest i jak dla mnie gra się przyjemnie. To jednak zależy od indywidualnych gustów i potrzeb. ;)
 
 
mtsz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 21:58   

ja mam upragnioną g27 i na kierownicy gra sie bardzo dobrze:D żadnych przeskoków (może przez max kąt obrotu kierownicy). W poprzednich cześciach grałem na myszcze i jeździlo sie bardzo fajnie:D jak sie ustawi kierunkowskazy w przyciskach od myszki to jest bardzo spoko
 
 
maras78
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 13:23   

gram również na g27 i jest cały, może musisz kolego zaktualizowac sterowniki od kiery.
 
 
lukaszkoo2000
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 19:20   

Ja gdy zawsze gram na myszce to ustawiam sobie, że LPM to gaz, a PPM hamulec. :mrgreen: I gra się całkiem przyjemnie.
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-10-25, 19:32   

Jak masz pada z XBOXA to graj na nim bez problemowo podłączasz musisz jedynie sam ustawić odpowienio klawisze...

Ja posiadam Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows i mam na:
- lewej gałce lewo/prawo,
- prawa gałka patrzenie lewo/prawo/góra i dół,
- gaz na RT
- hamulec na LT,
- LB tempomat
- RT info z kompa pokładowego
- klikniecie lewa gałką włączanie świateł
- klikniecie prawą światła drogowe(długie)
- cyfrowe lewo i prawo to kierunkowskazy,
- cyfrowe góra dół to biegi(uzywam prawdziwego automata wiec przezucam miedzy R, N i D)
- jak gałke skrecajaca dam do przodu to migam długimi jak do tyłu to klakson

reszta juz wedle uznania pod A - hamowanie silnikiem, czerowne B wyłącz silnik...
_________________
MOJA GALERIA ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA
 
 
 
MarTum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 11:20   

granie klawiaturą to głupota.

Myszka daje odczuć realizm. Klawiatura to mordęga
GAZ LPM
HAMULEC PPM
Manewrowanie mycha i jazda

Nie kumam jak w to można grać klawą. To profanacja ETS
 
 
Liuxus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 11:49   

Ja również gram padem od XBOXa i jestem zadowolony, chociaż mocno zastanawiam się nad kupnem kierownicy Logitecha DFGT co o tym sądzicie?;)
 
 
Tomcio
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 12:54   

Liuxus napisał/a:
...zastanawiam się nad kupnem kierownicy Logitecha DFGT co o tym sądzicie?;)

Jak masz finanse na ten model to polecam zdecydowanie. Do ETS2 ustawione na 900* i jazda jest przyjemna i do tego bardzo precyzyjna. Ta kierownica nadaje się do wielu gier. Jest wg mnie najlepsza opcją. Tańsze kierownice zdecydowanie odradzam. A droższe. Hmm jak komuś nie szkoda kasy to czemu nie?? :P
 
 
robson3
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 21:46   

Osobiście gram na padzie od xboxa. Nic nie potrzeba do niego, podpinamy i gramy! :) wystarczy odpowiednio skonfigurować go w grze, tzn. takie klawisze jak chcemy i wszystko śmiga bez problemu :) osobiście już nie wyobrażam sobie gry na klawiaturze jak wcześniej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek