Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
ETS 2 i co dalej?
Autor Wiadomość
pabboloo
VIP


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-08-11, 09:23   ETS 2 i co dalej?

Widać że SCS Software idzie trochę na dwa fronty. Robią dużą grę i do tego mniejsze gry.

Co Waszym zdaniem powinno być po premierze ETS2?
Powinny może powstać oficjalne dodatki do tej gry - czyli np rozbudowana mapa itp?
Powinni od razu zacząć tworzyć kolejną dużą grę - jaką?
A może powinni robić mini gierki rozmiarów STDS lub T&T? Jakie macie pomysły na nie?
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-12, 09:36   

Moim zdanie powinni wydać parę wielkich darmowych dodatków (mapa, pojazdy, itp)
 
 
lukaszkoo2000
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 15:15   

Tak ja też tak myślę, rozbudowaną mapę itd.
 
 
jaaarek
Administrator


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-14, 13:18   

Ja jestem za jedną, dopracowaną grą, do której będzie można łatwo zrobić dodatki.
W pierwszym ETS’ie początkowa mapa nie była duża, ale dzięki modom mieliśmy możliwość zwiedzenia całego świata (i odwiedzenia Polski – co np. dla mnie miało duże znaczenie). Ważne aby wersja podstawowa była dobrze dopracowana i nie zawierała poważnych błędów. Mini gry typu SDS moim zdaniem mogą jedynie pokazywać kierunki rozwoju (oczywiście, jeśli ludzie z SCS czytają komentarze dotyczące tego typu gier i biorą nasze opinie pod uwagę przy produkcji ETS2). Jednak dla mnie taka gra to może być mały poradnik, bo jako oddzielna gra kiepsko się spisuje – ile razy można parkować ? :-D ).

Oczywiście jeśli SCS zdecydowałoby się później na wypuszczanie dodatków- jestem Za.
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-22, 20:36   

Swoją drogą przydałyby się jakieś darmowe dodatki, m.in mogli by z czasem dać dodatek dający możliwość grania poprzez LAN lub MP. Tyle ode mnie, ewentualnie mogli by dać jakieś trucki, nowe miasta(Dodatek polski czy coś:D) coś w tym stylu..
 
 
jaaarek
Administrator


Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-08-29, 21:24   

Fakt, bark Multi to największy problem w grze. Gram w gry typu LS - i tam Multi daje dużo...
 
 
PikusieQ
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 21:01   

Powinni rozbudować mapy, dodać jakieś ciekawe mody itd. :)
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 21:04   

Co do mapy rozbudują ją na pewno tak jak to było z ETS 1 czy np STDS
 
 
thedadmen 
Logistyk

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 14
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-10-21, 10:14   

Mapa zostanie rozbudowana o znaczną część miast w Polsce,Słowacji,Czechach oraz cały obszar Hiszpanii i Francji ale wiadomo od razu nie mogli wydać takiej siatki dróg bo premiera przeciągnęła by się do stycznia przyszłego roku. Jeśli wszystko pójdzie z planem do końca roku zostanie wydany pierwszy oficjalny dodatkowy wóz jakim będzie scania T w nowym wydaniu .
 
 
 
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 10:51   

#8

Ja ciągle czekam, że ktoś zrobi Skandynawię, byłoby to lepsze niż jakaś Hiszpania
 
 
Miocionso
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 11:45   

Oprócz rozbudowy mapy mogli by dać solówki i przyczepy. I wtedy można by nazwać ETS 2 najlepszym symulatorem :) Bo póki co dla mnie nr 1 jest stary, dobry King of The Road.
 
 
MaTix24
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 19:05   

Też jestem za solówkami i mogli by dodać jeszcze parę polskich miast.
 
 
thedadmen 
Logistyk

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 14
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-10-21, 21:07   

No i kolejną ciekawostką i życzeniem to np oświetlenie spojlerów za kabiną i tak jak w magnumce pod drzwiami bo tego troche brak , śmigam w realu magnumką i ładnie to wygląda .
 
 
 
Ralf
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 03:17   

Z tego co widziałem na screenach jest ten zestaw 25 m dopuszczony do ruchu w Holandii (choć i u nas już je widziałem) czyli naczepa + przyczepa. Problem tylko taki, że podczas gry jeszcze nigdzie mi nie mignął.
 
 
Mixtape
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 13:18   

Co dalej ? Wydawanie dodatków (oczywiście darmowych) i patchowanie ;). Życzę tej grze wiele dobrego bo jest jedyna w swoim rodzaju ;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek