Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
witryna cdp.pl - Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
Autor Wiadomość
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
  Wysłany: 2012-10-17, 10:53   witryna cdp.pl - Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Witam a więc stwierdziłem że podzielę się z państwem swoimi spostrzeżeniami, które towarzyszyły mi przy zakupie pre-orderu gry ETS2 na witrynie cdp.pl. Zacznijmy od wejścia do serwisu pierwsze wrażenie "fajny przejrzysty i prosty w obsłudze" Tak tutaj mają racje, serwis jest łatwy w obsłudze, nie trzeba się rejestrować można zalogować się przez facebooka. Kupuję grę, klikam kup teraz serwis przenosi mnie do płatności, co najlepsze jedyna możliwa płatność jest przez serwis PayU ale spoko, konto mam to zapłacę z niego. i tutaj zaczynają się schody i błędy w serwisie cdp.pl poprzez formularz odniesieniowy witryna przekierowała mnie na stronę logowania do banku z błędem!! Najpierw nie mogłem się zalogować co przyczyniło się do zablokowania serwisu internetowego (dzwonienie przez godzinę po różnych infoliniach) oczywiście zaznaczając że gdy wchodziłem normalnie na stronę nie było tego, zalogowanie przebiegło poprawnie... No ale mniejsza o to, w końcu po 2 godzinach walki udało mi się wysłać przelew. I ku mojemu zdziwieniu, cały skrypt nie przeniósł mnie z powrotem na stronę cdp.pl lecz zostawił na stronie banku. Więc sam wróciłem na stronę cdp.pl Wchodzę na swoje konto wchodzę w moje zamówienia i co?? szok po moim zamówieniu nie ma nawet śladu a gra za którą już zapłaciłem nadal jest w koszyku i nadal trzeba za nią zapłacić. W tym momencie moje możliwości i cierpliwość się skończyła więc trzeba było skorzystać z formularza kontaktowego i pisać o pomoc... Po rozmowie z człowiekiem odpowiedzialnym ( minęła kolejna dodatkowa godzina i kilkanaście wymienionych maili) Pan zapewniał mnie że błąd zostanie naprawiony, a więc z tą myślą położyłem się spać. Wstaję dzisiaj rano (około godziny 10:20) oczywiście zapewniając sobie pełną higienę oraz dbając o moją sylwetkę i talię osy ( niektórzy faceci mają kaloryfer, a ja mam bojler. Ale przecież grzeje i to i to z tym że z bojlera częściej się wodę spuszcza :>) Nakarmiłem sam siebie, i usiadłem przy komputerze. I ku moim oczom jeszcze większe zdziwienie, zamówienie za 70 dych przeistoczyło się w zamówienie za 10 i na mojej wirtualnej półce zamiast ETS2 wylądował ETS1 no i dzisiaj, kolejna godzina oraz wymiana e-maili i udało się w końcu mam swoją oczekiwaną grę na wirtualnej półce. Chciałem wywalczyć jakieś zadość uczynienie, czy cóś ale o niczym takim nawet nie można mówić. Tak że drodzy państwo jeżeli chcecie iść moimi śladami i nadal zakupić grę na cdp.pl to polecam gorąco. Lepsze niż wspinaczka bez zabezpieczeń
 
 
 
pabboloo
VIP


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 20
Wysłany: 2012-10-17, 11:01   

Podlinkuj to na ich profil na fejsie. No i serwis jest dosępny tylko dla ludzi w Polsce. Więc jak mieszkasz na wyspach i chcesz mieć grę po Polsku to albo kupujesz międzynarodową od SCSu i modlisz się żęby była tam wersja polska, albo prosisz kogoś o wysłanie na wyspy.
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 13:54   

Mogłeś sobie pudełkową wersję kupić ;E przez pocztę :D
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 17:19   

Jakoś się nie dziwię, że na stronie CDProjektu są błędy w skrypcie :-P
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-17, 17:22   

Ja myślałem że skoro mam do czynienia z poważną firmą to i z poważnymi skryptami i ludzmi obsługującymi to... Jak widać nic bardziej mylnego
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 18:15   

Nimfomanek skoro umiesz dobrze pisać skrypty (chyba :D?) to zgłoś się do nich :P To może coś dostaniesz może reklama D:?
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 18:36   

Z tego co mi wiadomo to cdp.pl jest to jeszcze BETA !!!
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-17, 20:17   

Ja zamówiłem pre-orderw sklepie gram.pl/sklep za pobraniem do odbioru w jednym z wybranych przeze mnie punktów. Teraz jak sprawdziłem status zamówienia zmienił się na "realizowane" :-D Co do cdp.pl to strona zmieniła się na gorsze - niestety.
 
 
 
szczur 
brummi -fahrer


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2012-10-17, 20:25   

heheeh
_________________

DSV-wirtualna spedycja
 
 
 
d_pawel
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 20:55   

cdp.pl jest jeszcze w fazie beta i niestety zdarzają się błędy. Staramy się je jednak wyeliminować i doprowadzić do szczęśliwego końca, choć może to zabrać kilka godzin.

PP/cdp.pl
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-18, 16:19   

oo ;) Widzę, że ktoś z CDP się zainteresował sprawą;)
Ale można (według mnie) było popracować bardziej jeszcze ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek