Ogłoszenie 
Aby poprawnie móc się zalogować należy najpierw przypomnieć sobie hasło!!! Proszę wszystkich o ponowne wgranie avatarów na swoje profile

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nimfomanek
2012-10-27, 12:34
Dostęp do działu Virtual Spedition
Autor Wiadomość
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-15, 19:26   Dostęp do działu Virtual Spedition

Witam, w mej głowie zrodził się pomysł. Mianowicie chodzi mi o zagadnienie dostępu do określonych działów po uzyskaniu pewnej ilości postów. Co o tym sądzicie? Takie zastosowanie można wykorzystać np. w dziale DL* bądź VS**

* - Download
** - Virtual Spedition
 
 
 
TeamUSA
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 19:37   

Nimfomanek, myślę, że to dobry pomysł, lecz z działem Download bym się jeszcze dobrze zastanowił. Tym bardziej, że prawdopodobnie będzie podział na zwykłych userów oraz VIP'ów, jeśli chodzi o dział Download... tak jak w przypadku jednego z for o tematyce ETS'a. (dobrze wiesz jakiego). Jeżeli chodzi o dział z Virtual Spedition, to jestem w zupełności ZA, ponieważ zakładanie VS'ki, to robota dla doświadczonych w tych sprawach użytkowników tego jak i innych for.
 
 
Soxic
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 17:07   

Fajny pomysł bo ludzie nie będą przychodzić tylko po mody ;)
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 17:39   

Zaleta:
- Będzie duży ruch na forum ze względu na dużo nowych postów
Wada:
- Będzie dużo spamu

Jestem za...
 
 
Skrillex
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-17, 17:53   

Co do działu Download jestem za. Na forach ETSa dosyć denerwujące są pytania jak wgrać moda, gdzie go wgrać itp. itd. Posty w tych działach nie będą bezsensowne, gdyż dostęp będą mieli Ci którzy chociaż kilka godzin poświęcili na grę od strony technicznej i udzielali się na forum. Co do działu Virtual Spedition, to dla mnie osobiście bez różnicy. Byle na forum mógł być ogólnodostępny opis działania VS'ek. Niestety tak jak Scofield wspomniał dużą wadą będzie SPAM, który na pewno się pojawi, ze strony osób które będą chciały uzyskać szybko dostęp do poszczególnych działów.
 
 
Aragorn 
VIP


Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 33
Skąd: Śródziemie
Wysłany: 2012-10-17, 19:41   

Co do działu Download to mam mieszane uczucia. Jestem zarejestrowany na wielu polskich i zagranicznych forach i tylko na paru dostęp do DL zależy od ilości postów. Natomiast na większości for takiego ograniczenia nie ma. Na tych na których taki wymógł jest userzy i tak tylko pisali potrzebną ilość postów, aby mieć dostęp do DL a później już nie pisali postów. W 99% były to posty nic nie wnoszące. Wiadomo, że większość rejestruje się tylko na forach dla działu DL lub piszą posty o pomoc jak coś im nie działa. Co do VS to sie nie wypowiadam, gdyż jestem w grze indywidualistą. Dlatego po przemyśleniu jestem przeciwny uzależniania dostępu do działów od ilości postów. Podobnie jak jestem przeciwny dostępowi do działu VIP za kasę (ciekawe jak to się stało, że parę osób już ma VIP skoro tylko w regulaminie jest to na razie mgliście wspomniane - brak szczegółów). Na zaprzyjaźnionej z tym forum stronie germantrucksimulator.pl jest dział dla osób zasłużonych dla forum w którym umieszcza się mody. Taka forma w mojej ocenie jest dobra gdyż to admini decydują kto się udziela na forum i kto zasługuje na znalezienie się w gronie osób zasłużonych. Natomiast zostanie Vip-em tylko za jednorazowe przesłanie kasy sms-em uważam za nieporozumienie. Większość z tych osób, które kupią Vip-a i tak nic nie wniosą do forum.
 
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-17, 19:47   

Powiem tak grupa vip jest darmowa, aczkolwiek będzie zrobiony najprawdopodobniej nasz wewnętrzny hosting plików do którego dostęp będą miały osoby z wykupionym pakietem za (symboliczną złotówkę) a dzięki temu wspomoże utrzymanie serwerów i jakiego kolwiek wynagrodzenia dla koderów , a nie ukrywajmy że taki skrypt uploadu plików to setki tysięcy linijek kodu i kilkaset roboczo godzin pracy ale póki co to tylko pomysły
_________________



Administrator forum.
Kontakt: nimfomanek@ets2.pl GG: 1998299
 
 
 
szczur 
brummi -fahrer


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2012-10-18, 18:07   

Aragorn napisał/a:
Co do działu Download to mam mieszane uczucia. Jestem zarejestrowany na wielu polskich i zagranicznych forach i tylko na paru dostęp do DL zależy od ilości postów. Natomiast na większości for takiego ograniczenia nie ma. Na tych na których taki wymógł jest userzy i tak tylko pisali potrzebną ilość postów, aby mieć dostęp do DL a później już nie pisali postów. W 99% były to posty nic nie wnoszące. Wiadomo, że większość rejestruje się tylko na forach dla działu DL lub piszą posty o pomoc jak coś im nie działa. Co do VS to sie nie wypowiadam, gdyż jestem w grze indywidualistą. Dlatego po przemyśleniu jestem przeciwny uzależniania dostępu do działów od ilości postów. Podobnie jak jestem przeciwny dostępowi do działu VIP za kasę (ciekawe jak to się stało, że parę osób już ma VIP skoro tylko w regulaminie jest to na razie mgliście wspomniane - brak szczegółów). Na zaprzyjaźnionej z tym forum stronie germantrucksimulator.pl jest dział dla osób zasłużonych dla forum w którym umieszcza się mody. Taka forma w mojej ocenie jest dobra gdyż to admini decydują kto się udziela na forum i kto zasługuje na znalezienie się w gronie osób zasłużonych. Natomiast zostanie Vip-em tylko za jednorazowe przesłanie kasy sms-em uważam za nieporozumienie. Większość z tych osób, które kupią Vip-a i tak nic nie wniosą do forum.


+1 VOTE :mrgreen:
_________________

DSV-wirtualna spedycja
 
 
 
mchwgnwsk
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-21, 19:25   

za vs jestem za

Ogarnij Emoty...
warn x2
//Soxic
Ostatnio zmieniony przez 2012-10-21, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Solaris
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-22, 07:22   

#10

Zdecydowanie jestem na tak! Z doświadczenia wiem, że takie przychodzenie po mody jest występujące na wielu forach. Osoby mają problem, rzecz jasna, więc pytają, a niektóre pytania, już dawno wystąpiły. Dlatego też wiele osób być może, zanim zaspamuje i napisze ten post, to poczyta i znajdzie swój problem.
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-10-23, 11:31   

Ja natomiast jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu sprawy... Dla zego? Bo jak ktos będzie chciał się dostać do jakiegoś działu to wpadnie jak świnia w ziemniaki do pierwszego lepszego tematu (np. Przedstaw sie) naszkryfla w 10 tematach witam... I tym oto sposobem dostanie dostęp do działu download...

Pewnie 90% osob wpadnie tutaj po mody, zarejestruje sie, zobaczy, że potrzeba 10postów i zacznie szukać gdzie indzej.

Widzę, że juz postanowiliście bo rano miałem dostęp do modyfikacji(nawet tam posta umieściłem) a teraz nie mam i nie mogę sprawdzić jaką dostałem odpowiedz.
 
 
 
Nimfomanek 
Administrator



Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 85
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 2012-10-23, 11:35   

Mafia21 napisał/a:
Ja natomiast jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu sprawy... Dla zego? Bo jak ktos będzie chciał się dostać do jakiegoś działu to wpadnie jak świnia w ziemniaki do pierwszego lepszego tematu (np. Przedstaw sie) naszkryfla w 10 tematach witam... I tym oto sposobem dostanie dostęp do działu download...

Pewnie 90% osob wpadnie tutaj po mody, zarejestruje sie, zobaczy, że potrzeba 10postów i zacznie szukać gdzie indzej.

Widzę, że juz postanowiliście bo rano miałem dostęp do modyfikacji(nawet tam posta umieściłem) a teraz nie mam i nie mogę sprawdzić jaką dostałem odpowiedz.


To zapobiegnie właśnie temu że każdy właśnie wpadnie bierze co chce i wypadnie
 
 
 
Mafia21 
Moderator



Wiek: 37
Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 264
Skąd: Łaka
Wysłany: 2012-10-23, 14:07   

Ludzie przyjdą... zarejestrują się... jak zobaczą, że trzeba 10 postów oleją forum i zapomną... nieliczni zostaną. A tak przyjdą zarejestrują się, pobiorą i zapamiętają, że jest forum łatwa nazwa ETS2.PL.

Ja np. wpadłem żeby pobrać... ale łatwy do zapamiętania adres więc będę tutaj częściej zaglądał. Strona ta może może być w przyszłości kompediu wiedzy o ETS2...
 
 
 
Rudy93
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 15:54   

To tylko doda/ło więcej spamu na forum. Lepiej mieć mniej użytkowników którzy piszą regularnie niż miliony które dobiją do 10 postów i to im wystarczy. Druga połowa po prostu oleje to forum i znajdzie inne na którym nie trzeba pisać postów aby mieć dostęp do D/L.
 
 
Scofield
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-23, 15:58   

Od zawsze czytalem wszystkie posty to od teraz mi się kompletnie nie chce bo 90 % to spam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

..:: Partnerzy ::..
Najlepsza strona o ETS2 w sieci
SCSMODS



Stworzył: Nimfomanek